علت روشن نشدن اپیلیدی

علت روشن نشدن اپیلیدی

علت روشن نشدن اپیلیدی

علت روشن نشدن اپیلیدی یکی از سوالاتی است که عموما از ما پرسیده می شود. در این مقاله از نمایندگی خدمات تعمیرات همیار ریپیر قصد داریم آن دلایل را با شما در میان بگذاریم. اگر قصد تعمیر اپیلدی را دارید می توان این کار را به همیار ریپیر بسپارید. همیار ریپیر، مرکز خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و برقی است و کلیه خدمات لوازم برقی در این مرکز انجام می شود. مرکز تعمیرات لوازم خانگی و برقی در شمال تهران، جنوب، شرق و تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران شمرده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توایند با شماره  ۴۴۲۹۱۲۵۹-۰۲1  ارتباط برقرار کنید.

چرا اپیلیدی کار نمی کند؟

اپیلیدی مرطوب و خشک را فقط می توان بدون سیم استفاده کرد. به دلایل ایمنی، این اپیلیدی ها در زمانی که به پریز برق متصل هستند، روشن نمی شوند. اپیلیدی خود را از پریز برق جدا کرده و دوباره آن را روشن کنید. اگر روشن نشد باید علت را از طریق راه حل های ارائه شده در ادامه جستجو کرد:

  • بررسی شود که آیا چراغ قرمز در حالت چشمک زدن است یا خیر؟
  • در صورت روشن بودن چراغ قرمز اجازه دهید که دستگاه خنک شود
  • اتصالات و سوکت برق را چک کنید.
  • سلامت باتری را بررسی کنید.
  • علائم سوختگی موتور اپیلیدی را بررسی کنی

علل روشن نشدن دستگاه  اپیلیدی

علل روشن نشدن دستگاه اپیلیدی

در صورتی که اپیلیدی روشن نشود نیاز است دلیل آن را جویا شوید: در ادامه دلایل روشن نشدن اپیلیدی ارائه می شود:

اپیلیدی به طور غیرمعمول گرم است، بی اثر است یا عجیب عمل می کند.

فشار دادن بیش از حد محصول به پوست ممکن است سیستم حفاظت داخلی دستگاه را فعال کند. اعمال فشار شدید ممکن است باعث تحریک پوست، گرم شدن دستگاه یا خاموش شدن دستگاه شود. فشار ملایمی وارد کنید و فشار زیادی به پوست وارد نکنید.

در حین اپیلاسیون، پوست را کشیده و سر اپیلیدی  را به آرامی روی پوست حرکت دهید تا دیسک ها موها را بگیرند. برای نتیجه بهتر، دستگاه را برخلاف جهت رویش مو حرکت دهید و در عین حال مطمئن شوید که سر در تماس کامل با پوست است. همیشه سر اپیلیدی را از نظر تمیزی و آسیب بررسی کنید. مطمئن شوید که باتری شارژ شده است.

باتری تمام شده است

اگر اپیلیدی  شارژی شما در حین استفاده از کار می افتد یا کندتر از حد معمول کار می کند، ممکن است نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. چراغ شارژ اپیلیدی  خود را بررسی کنید. اگر به رنگ نارنجی چشمک زن است، به این معنی است که اپیلیدی  نیاز به شارژ مجدد دارد. حداقل 1.5 ساعت اپیلیدی  خود را شارژ کنید و سپس دوباره از آن استفاده کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که دستورالعمل های شارژ ممکن است در مدل اپیلیدی ها متفاوت باشد. برای دستورالعمل های دقیق، لطفاً راهنمای کاربر خود را بررسی کنید یا با ما تماس بگیرید.

علاوه بر این ممکن است پورت شارژر دستگاه شما خراب شده باشد و یا اینکه باتری خراب و تخلیه شده باشد و دستگاه روشن نشود. بنابراین ابتدا بررسی کنید که باتری امکان شارژ دارد یا خیر؟ سپس باتری را تعویض کنید.

پریز برق کار نمی کند.

اطمینان حاصل کنید که پریز برقی که در آن اپیلیدی  خود را شارژ یا کار می کنید کار می کند. سعی کنید اپیلیدی  را در یک سوکت برق دیگر شارژ کنید  و آن را روشن کنید، تا ببینید آیا این کار می کند یا خیر؟

کابل برق به درستی وصل نشده است

مطمئن شوید که کابل برق به طور کامل در سوکت کوچک پایین اپیلیدی  قرار گرفته باشد.

عدم استفاده از شارژ کابل

مطمئن شوید که از شارژر و یا کابل اصلی دستگاه که به همراه اپیلیدی  ارائه شده است استفاده می کنید. اگر دیگر شارژر یا کابل اصلی ندارید، می توانید شارژر یا کابل جدید را از ما خریداری کنید.

محافظ اضافه بار فعال می شود.

ممکن است چیزی در سر اپیلیدی  شما گیر کرده باشد که باعث از کار افتادن آن می شود. سر اپیلیدی  را بررسی کنید و آن را به درستی تمیز کنید.اگر اپیلیدی  خود را بیش از حد به پوست خود فشار دهید، محافظ اضافه بار نیز می تواند فعال شود. ملایم باشید و فقط آن را روی بدن خود بچرخانید.

محافظ گرمای بیش از حد فعال می شود.

ممکن است محافظ گرمای بیش از حد در اپیلیدی  شما فعال شده باشد. هنگامی که این اتفاق می افتد، چراغ های قرمزی را می بینید که روی اپیلیدی  شما چشمک می زند و کار نمی کند.

در این حالت اجازه دهید اپیلیدی  خنک شود و بعد از یک دقیقه یا بیشتر آن را دوباره روشن کنید. اگر باز هم روشن نشد و چراغ های قرمز دوباره شروع به چشمک زدن کردند به این معنی است که به درستی خنک نشده است و باید کمی صبر کنید.

موتور دستگاه سوخته یا نیم سوز شده است

در صورت خرابی یا سوختگی موتور دستگاه روشن نمی شود. در این صورت نیاز است که موتور دستگاه و سیم پیچ های ان به طور دقیق بررسی شوند. گاهی اوقات ممکن است قطعات دستگاه نیاز به تعویض داشته باشند. در مجموعه ما این کار براحتی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

به حمایت بیشتری نیاز دارید

اگر نکات بالا را امتحان کرده اید و هنوز از نتایج اپیلیدی  خود راضی نیستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

همراهان عزیز همیار ریپیر ما در این نوشتار سعی کردیم علت روشن نشدن اپیلیدی را با جزئیات شرح دهیم و اقدامات لازم برای رفع مشکل را بررسی کنیم. در صورتی که نتواستید عیب یابی علت روشن نشدن اپیلیدی را کشف کنید می توانید این کار را به ما بسپارید. در مجموعه ما تمام تلاش خود را می کند که دستگاه را سلامت به شما تحویل دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما می توانید از قسمت تماس با ما با ما و شبکه های اجتماعی ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین