نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون در تهران

نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون در تهران

اپیلاتور یکی از محصولات کاربردی برای از بین بردن موهای صورت است و شامل برندهای مختلفی نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات دستگاه اپیلاسیون تخصصی است و بهتر است توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه اپیلاسیون در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی دستگاه اپیلاسیون خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر دستگاه اپیلاسیون شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما دستگاه اپیلاسیون شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی دستگاه اپیلاسیون خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر دستگاه اپیلاسیون در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که دستگاه اپیلاسیون آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از دستگاه اپیلاسیون شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات دستگاه اپیلاسیون مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر دستگاه اپیلاسیون، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور دستگاه اپیلاسیون شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات دستگاه اپیلاسیون وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

رایج‌ترین مشکلات در تعمیرات دستگاه اپیلاسیون در تهران

رایج‌ترین مشکلات در تعمیرات دستگاه اپیلاسیون

دستگاه اپیلاسیون یک دستگاه برقی است و مانند سایر وسایل الکتریکی احتمال خرابی آن وجود دارد. خاموش شدن حین کار، روشن نشدن دستگاه، سر و صدای زیاد، کار نکردن سری‌ها و… از جمله مشکلات هستند که ممکن است برای یک دستگاه اپیلاسیون ایجاد شوند. بهرحال تفاوتی ندارد که مشکلات دستگاه اپیلاسیون شما چیست، در صورتی که نیاز به تعمیر آن داشته باشید تنها باید به نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون مانند همیار ریپیر مراجعه کنید. تعویض و تعمیر قطعات در نمایندگی‌های تخصصی بعد از عیب‌یابی دقیق و با استفاده از قطعات و ابزار اورجینال انجام می‌شود.

شارژ نشدن دستگاه

یکی از مشکلات رایج در دستگاه اپیلاسیون شارژ نشدن آن است. اگر این مشکل برای دستگاه شما به وجود بیاید معمولا بعد از مدتی حتی با تعویض باتری دستگاه کار نمی‌کند. البته در بعضی مدل‌ها چراغ هشدار شارژ وجود دارد که روشن نشدن آن نشان‌دهنده شارژ نشدن است. دلایل مختلفی برای شارژ نشدن دستگاه اپیلاسیون وجود دارد، مثلا:

 • مشکل در برق‌رسانی پریز برق
 • آسیب به کابل شارژر
 • خرابی آداپتور دستگاه
 • خالی شدن باتری

دستگاه اپیلاسیون حین کار خاموش می‌شود

یکی دیگر از مشکلات دستگاه‌های اپیلاسیون خاموش شدن دستگاه حین کار با آن است. این مشکل به دو صورت بروز می‌کند یا دستگاه کندتر از حالت عادی شده و یا به طور ناگهانی و بعد از چند لحظه روشن شدن خاموش می‌شود. خاموش شدن حین کار دلایل مختلفی دارد. بعضی از دلایل خاموشی این دستگاه عبارتند از:

 • شارژ نشدن کامل دستگاه
 • ضعیف شدن باتری
 • خراب شدن دکمه پاور
 • ورود گرد و خاک به داخل موتور
 • گیر کردن سری دستگاه

روشن نشدن اپیلاتور

در بعضی موارد دستگاه اپیلاسیون به طور کامل روشن نمی‌شود، در این شرایط تشخیص نوع مشکل کمی سخت‌تر است. اگر از سلامت شارژر و باتری دستگاه خود اطمینان دارید و علی‌رغم شارژ کامل باز هم دستگاه روشن نمی‌شود به احتمال زیاد ایراد از موتور دستگاه است و برای راه‌اندازی مجدد آن چاره‌ای به جز مراجعه به نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون نیست.

سر و صدای زیاد حین کار با دستگاه

در حالت عادی دستگاه اپیلاسیون سر و صدایی جزئی دارد که به دلیل فعالیت موتور آن است اما گاهی‌اوقات سر و صدای دستگاه بیشتر از حالت عادی می‌شود. سر و صدای زیاد می‌تواند نشانه مشکلی جدی در دستگاه باشد. برای تشخیص اینکه سر و صدا مشکلی در دستگاه یا اتفاقی عادی است ابتدا باید دستگاه را خاموش کرد. بعد از سرد شدن کامل باید قطعات قابل جدا شدن را تمیز کرد و مجددا وصل کرد. سپس دستگاه را کامل شارژ کرد و مجدد روشن کرد. اگر بعد از این مراحل باز هم دستگاه سر و صدا داشته باشد باید به نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون مانند همیار ریپیر مراجعه کرد.

نکاتی برای افزایش طول عمر اپیلاسیون

دستگاه‌های اپیلاسیون قیمت نسبتا بالایی دارند و به همین خاطر برای جلوگیری از خراب شدن آن‌ها، پیشنهاد می‌شود برخی نکات مراقبتی را رعایت کنید. برای مثال برای افزایش طول عمر این دستگاه شما می‌توانید بعد از هر بار استفاده، اپیلاسیون را با استفاده از فرچه‌های مخصوص تمیز نمایید. همچنین استفاده اصولی و مطابق با دفترچه راهنمای دستگاه نیز باعث افزایش طول عمر آن می‌شود.

فروش و ارسال قطعات اپیلاسیون

در برخی موارد تنها با جایگزین کردن برخی قطعات مهم دستگاه اپیلاسیون، می‌توان این دستگاه را تعمیر کرد. برای این کار شما می‌توانید انواع قطعات اورجینال دستگاه‌های اپیلاسیون این برند را از مجموعه ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون خریداری کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون

تفاوتی ندارد که مشکل دستگاه اپیلاسیون شما چیست، اگر این مشکل در حدی باشد که نتوانید از دستگاه استفاده کنید باید برای تعمیر آن به نمایندگی تخصصی مراجعه کنید. شاید تعمیرگاه‌های عادی لوازم الکترونیکی هم قادر به تعمیر دستگاه شما باشند اما قطعات و ابزار اورجینال برای تعمیر تنها در نمایندگی‌های تخصصی وجود دارد. مهم‌ترین خدمات این مراکز عبارتند از:

 • باز کردن دستگاه و نظافت داخلی آن
 • تعمیر قطعات آسیب‌دیده
 • تعویض قطعات با قطعات اورجینال
 • تعویض دکمه پاور و دکمه‌های تعیین برنامه
 • تعویض سیم و کابل شارژر
 • تعمیر برد دستگاه
 • تعمیر موتور
 • تعویض و فروش قطعات یدکی دستگاه

معرفی قطعات دستگاه اپیلاسیون

یک دستگاه اپیلاسیون صرف نظر از مدل آن دارای قطعات مختلفی است. بسته به مدل محصول جزئیات قطعات این دستگاه متفاوت است اما بعضی از قطعات در تمام مدل‌ها موجود می‌باشند. آشنایی با قطعات مختلف هر مدل از دستگاه‌های اپیلاسیون برای عیب‌یابی و تشخیص مشکل و تعمیر اصولی این دستگاه الزامی است. البته حتی در صورت آشنایی کامل با قطعات این دستگاه باز هم به دلیل جزئیات مختلف تعمیر آن‌ها کار ساده‌ای نیست و تنها باید توسط نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون انجام شود. مهم‌ترین قطعات اپیلاسیون که در تمام مراکز تخصصی نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون مانند همیار ریپیر موجود هستند را در ادامه معرفی می‌کنیم.

سری‌های مختلف؛ از قطعات مهم دستگاه اپیلاسیون

هر دستگاه اپیلاسیون دارای چند سری مختلف است که عملکرد دستگاه را مشخص می‌کند. بعضی از سری‌ها مناسب صورت و بعضی مناسب سایر قسمت‌های بدن مانند دست و پا هستند، همچنین سری براش و ماساژور هم جز سری‌های مهم دستگاه اپیلاسیون هستند. این قطعه را می‌توان اصلی‌ترین قطعه در دستگاه اپیلاسیون دانست که در صورت نبود آن عملا امکان کار با برنامه‌های دستگاه وجود نخواهد داشت.

باتری؛ از قطعات قابل خرید در نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون همیار ریپیر

باتری یکی دیگر از قعطات دستگاه اپیلاسیون است که حتی می‌توان به عنوان تخصصی‌ترین قطعه دستگاه هم از آن نام برد. هرچند برای کار با دستگاه نیاز به سری آن است اما برای راه انداختن آن باتری مهم‌ترین قطعه است. به علاوه اگر باتری ضعیف شود به موتور دستگاه فشار وارد می‌شود و از این نظر هم سلامت این قطعه اهمیت زیادی دارد. باتری اپیلاسیون مختص این دستگاه است و در صورت ضعیف شدن تنها باید از نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون مانند همیار ریپیر خریداری شود.

شارژر مخصوص اپیلاتور

یکی از مزایای دستگاه اپیلاسیون امکان شارژ کردن و استفاده بی‌سیم از آن است و این کار هم نیاز به شارژر مخصوص دارد. شارژر هم جز قطعاتی است که در نمایندگی تعمیرات اپیلاسیون همیار ریپیر برای خرید مشتریان موجود می‌باشد. در مورد شارژر باید به این نکته دقت کرد که شاید شارژرهای دیگر هم باتری را شارژ کنند اما احتمال آسیب به دستگاه و ضعیف کردن موتور آن به مرور زمان وجود دارد.

قاب دستگاه؛ قابل خرید برای بعضی از مدل‌های اپیلاتور

قاب دستگاه معمولا یک قطعه ثابت و محافظ موتور و اجزای داخلی آن است اما در بعضی مدل‌ها می‌توان این قطعه را از دستگاه جدا کرد. بهرحال حتی در مدل‌های ثابت هم احتمال آسیب‌دیدگی قاب مانند شکستن آن در اثر ضربه وجود دارد که در این صورت برای جلوگیری از ورود گردوخاک و آلودگی قطعات داخلی باید فورا آن را تعویض کرد.

فروش و ارسال قطعات دستگاه اپیلاسیون به سراسر کشور

دسترسی به قطعات یدکی دستگاه اپیلاسیون ها بسیار دشوار است و قطعات این محصول در بسیاری از شهرها پیدا نمی‌شود. به همین خاطر شما می‌توانید انواع قطعات یدکی و لوازم جانبی این دستگاه‌ها را از مجموعه ما خریداری کنید و جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات دستگاه اپیلاسیون خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات دستگاه اپیلاسیون است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه اپیلاسیون شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین