نمایندگی تعمیرات جارو شارژی در تهران

نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود در تهران

جارو شارژی ها از جمله دستگاه هایی هستند که مدتهاست جزئی از خانه های بسیاری از ما شده اند و شامل برندهای مختلفی از جمله کنوود می باشد. اما دستگاه کنوود شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی جارو شارژی کنوود معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات جارو شارژی کنوود تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص نمایندگی انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک نمایندگی تعمیرات جارو شارژی در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی‌های ما به‌عنوان تخصصی ترین نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود را به بهترین مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی جارو شارژی کنوود خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر جارو شارژی کنوود شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران نمایندگی ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات نمایندگی همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما جارو شارژی کنوود شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی جارو شارژی کنوود خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های نمایندگی را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه جارو شارژی کنوود در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر جارو شارژی کنوود در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که جارو شارژی کنوود آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از جارو شارژی کنوود شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات جارو شارژی کنوود مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و نمایندگی ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر جارو شارژی کنوود، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور جارو شارژی شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات جارو شارژِی وجود ندارد و تعمیرکاران نمایندگی ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

جارو شارژی کنوود؛ وسیله‌ای پرکاربرد در منازل

بسیاری از افراد در خانه خود از جارو شارژی کنوود برای نظافت برخی قسمت‌ها استفاده می‌کنند. این وسیله وزن بسیار پایینی دارد و به همین خاطر می‌توان از آن به‌راحتی برای نظافت برخی قسمت‌های خانه استفاده کرد. از طرف دیگر تخلیه جارو شارژی بسیار ساده است و افراد دیگر به تعویض کیسه جارو نیازی ندارند.

مشکلات رایج در تعمیرات جارو شارژی کنوود و دلایل بروز آن‌ها

جارو شارژی‌ کنوود نیز مانند بسیاری از وسایل برقی دیگر، ایرادات متداولی دارند. از جمله این ایرادات می‌توان به روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی، کاهش قدرت مکش و شارژ نشدن جارو شارژی اشاره کرد. اگر این وسیله شما خراب شده است، پیشنهاد می‌شود تعمیر آن را به یک نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود مانند همیار ریپیر بسپارید تا تعمیرکاران مجرب این مرکز خدمات پس از فروش، جارو شارژی شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر کنند. با این مشکلات رایج و دلایل بروز آن‌ها آشنا می‌شویم.

روشن نشدن جارو شارژی کنوود

یکی از رایج‌ترین مشکلات جارو شارژی‌های کنوود، روشن نشدن این وسایل است. در بسیاری از موارد این وسیله دیگر روشن نمی‌شود و علایم خرابی خاصی نیز ندارد. بروز این مشکل دلایل زیادی دارد که برخی از آن‌ها فنی و برخی دیگر به روش استفاده نادرست افراد مربوط می‌شود. این دلایل عبارت‌اند از:

 • پایان شارژ باتری جارو شارژی
 • ایراد در اتصالات داخلی
 • سوختن موتور جارو شارژی
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی کلید روشن و خاموش جارو شارژی

خاموش شدن ناگهانی؛ از مشکلات رایج جارو شارژی کنوود

خاموش شدن ناگهانی یکی دیگر از مشکلات رایج جارو شارژی کنوود است که به علت تنوع دلایل بروز آن، باید برای رفع این مشکل تعمیر جارو شارژی خود را به نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود همیار ریپیر بسپارید. از جمله دلایل بروز این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فشار بیش از حد به موتور جارو شارژی
 • پرشدن کیسه جارو شارژی
 • اتمام شارژ باتری
 • کثیفی فیلتر جارو شارژی
 • انسداد دهانه مکش جارو شارژی

کاهش قدرت مکش؛ قابل تعمیر در نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود

یکی از بدترین و رایج‌ترین مشکلات جارو شارژی‌ها که در جارو شارژی‌های کنوود نیز وجود دارد، کاهش قدرت مکش است. در بسیاری از موارد، بعد از مدتی استفاده قدرت مکش جارو شارژی کاهش پیدا می‌کند. بروز این ایراد نیز می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به کاهش سطح شارژ باتری، پرشدن مخزن، گرفتگی لوله مکش، خرابی موتور و داغ شدن بیش از حد جارو شارژی اشاره کرد.

شارژ نشدن و خرابی باتری جارو شارژی کنوود

خرابی باتری و شارژ نشدن جارو شارژی یکی دیگر از ایرادات متداول جارو شارژی‌ها از جمله کنوود است. اصلی‌ترین دلیل بروز این مشکل، استفاده نادرست از این وسیله می‌باشد. برای مثال افراد نباید برای مدتی‌طولانی جارو شارژی خود را کنار بگذارند و از آن استفاده نکنند. این کار به باتری جارو شارژی آسیب می‌زند. از طرف دیگر باتری جارو شارژی نباید برای مدتی‌طولانی در شارژ بماند. چرا که این کار نیز می‌تواند عمر باتری وسیله شما را کاهش دهد.

داغ‌شدن بیش‌ازاندازه؛ قابل تعمیر در نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود

یکی دیگر از ایردات متداول جارو شارژی کنوود، داغ شدن بیش‌از‌اندازه این وسیله است. به‌طور طبیعی جارو شارژی در هنگام استفاده کمی داغ می‌شود اما افزایش حرارت بدنه و موتور این وسیله می‌تواند باعث خرابی موتور و دیگر قطعات آن شود. اگر جارو شارژی شما بیش‌ از حد داغ می‌شود، می‌توانید تعمیر آن را به یک نمایندگی معتبر تعمیرات جارو شارژی کنوود مانند همیار ریپیر بسپارید. بروز این مشکل دلایل زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پر شدن کیسه جارو شارژی
 • استفاده مداوم و بدون وقفه از جارو شارژی
 • وجود ایراد در اتصالات داخلی وسیله

مهم‌ترین قطعات در تعمیرات جارو شارژی کنوود

با مهم‌ترین قطعات جارو شارژی کنوود آشنا شوید

جارو شارژی‌ها، ساختار پیچیده‌ای ندارند و نسبت به جاروبرقی‌ها قطعات کم‌تری دارند. بااین‌حال، برای عیب‌یابی اصولی و تعمیر این وسیله افراد باید در ابتدا با قطعات مختلف جارو شارژی کنوود خود آشنایی داشته باشند. از جمله این قطعات می‌توان به باتری، موتور و کیسه جارو شارژی اشاره کرد. هر یک از این قطعات نقش به‌خصوصی در عملکرد این وسیله دارند و به همین خاطر در صورت خرابی، باید تعمیر آن‌ها را به یک نمایندگی معتبر تعمیرات جارو شارژی کنوود مانند همیار ریپیر سپرد. با انواع قطعات این وسیله کاربردی آشنا می‌شویم.

باتری؛ یکی از قطعات قابل خرید از نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود همیار ریپیر

می‌توان گفت که باتری یکی از مهم‌ترین قطعات داخلی جارو شارژی کنوود است. چرا که جارو شارژی همان‌طور که از نامش مشخص می‌باشد، با نیروی باتری کار می‌کند و بدون این قطعه جارو شارژی بدون استفاده خواهد بود. باتری جارو شارژی‌های کنوود بسته به مدلشان با ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند و به همین خاطر هر محصول یک باتری مخصوص به خود دارد.

موتور؛ از مهم‌ترین قطعات جارو شارژی کنوود

مهم‌ترین قطعه جارو شارژی کنوود، موتور این وسیله است. این قطعه وظیفه تولید مکش برای جذب تمام آلودگی‌ها و گردوغبارهای روی سطوح مختلف را دارد. باتوجه به اهمیت این قطعه، افراد باید در هنگام استفاده از جارو شارژی خود مراقب موتور آن باشند. چرا که فشار بیش از حد می‌تواند موتور جارو شارژی کنوود شما را خراب کند.

کیسه جارو شارژی؛ از دیگر قطعات قابل خرید از نمایندگی جارو شارژی کنوود

کیسه‌های جارو شارژی برخلاف کیسه‌های جاروبرقی نیازی به تعویض ندارند اما در طولانی‌مدت برای بهبود کارایی این وسیله، باید کیسه قدیمی را با یک کیسه جدید جایگزین کرد. ابعاد کیسه‌ جارو شارژی‌های کنوود بسته به مدل آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد. همچنین برخی از این وسایل توانایی جذب آب را نیز دارند که کیسه این نوع جارو شارژی‌ها از نوع ضخیم و چندلایه است.

پایه شارژر جارو شارژی کنوود

همان‌طور که می‌دانید جارو شارژی‌ها دارای باتری هستند و باید از طریق سیم یا یک پایه شارژر، باتری آن‌ها را شارژ کرد. بیشر جارو شارژی‌های مدرن دارای یک پایه شارژر هستند که افراد باید دستگاه را روی این پایه قرار دهند تا باتری آن شارژ شود.

چگونه عمر جارو شارژی کنوود خود را افزایش دهیم؟

نکات زیادی وجود دارد که افراد با رعایت آن‌ها می‌توانند عمر جارو شارژی کنوود خود را افزایش دهند. از جمله این نکات می‌توان به تخلیه مداوم کیسه جارو شارژی بعد از هر بار استفاده اشاره کرد. همچنین افراد با رعایت نکات مراقبت از باتری مانند خودداری از عدم استفاده طولانی‌مدت از جارو شارژی و در شارژ ماندن طولانی‌مدت وسیله، عمر باتری جارو شارژی کنوود خود را افزایش دهید. همچنین پیشنهاد می‌شود از این وسیله تنها برای نظافت برخی قسمت‌ها و مکش گردوغبارهای سبک استفاده کنید. مکش قطعات بزرگ یا مرطوب می‌تواند باعث خرابی جارو شارژی شما شود.

فروش و ارسال قطعات جارو شارژی کنوود به سراسر کشور

قطعات جارو شارژی اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اوریجینال جارو شارژی کنوود خود را از نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات جارو شارژی کنوود خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات جارو شارژی کنوود است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه جارو شارژی کنوود شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین