نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود در تهران

جاروبرقی ها از جمله دستگاه هایی هستند که مدتهاست جزئی از خانه های بسیاری از ما شده اند و شامل برندهای مختلفی از جمله کنوود نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات جاروبرقی کنوود تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان نمایندگی تعمیر انواع دستگاه جاروبرقی کنوود در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات کنوود، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی جاروبرقی خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر جاروبرقی کنوود شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما جاروبرقی کنوود شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی جاروبرقی کنوود خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه جاروبرقی کنوود در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که جاروبرقی آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از جاروبرقی کنوود شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات جاروبرقی کنوود مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر جاروبرقی کنوود، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور جاروبرقی شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات جاروبرقی کنوود وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

جاروبرقی کنوود؛ از لوازم بسیار مهم در منزل

افراد از وسایل مختلفی مانند جارو یا دستمال برای نظافت منزل استفاده می‌کنند اما یکی از پرکاربردترین وسایل در نظافت منزل، جاروبرقی است. افراد با استفاده از این دستگاه می‌توانند تمام کف منزل خود را به‌راحتی نظافت کنند. به همین خاطر بسیاری از افراد از جاروبرقی در خانه خود برای نظافت استفاده می‌کنند.

عیوب رایج در تعمیرات جاروبرقی کنوود در تهران

عیوب رایج در تعمیرات جاروبرقی کنوود و دلایل بروز آن‌ها

باوجود این که جاروبرقی‌های کنوود کیفیت خوبی دارند اما این دستگاه‌ها نیز در برخی موارد خراب می‌شوند. از عیوب رایج جاروبرقی‌های کنوود می‌توان به روشن نشدن، کاهش قدرت مکش و داغ شدن بیش از اندازه اشاره کرد. بروز هر یک از این عیوب دلایل مخصوص به خود را دارند و به همین خاطر برای عیب‌یابی اصولی جاروبرقی کنوود، باید با عیوب رایج آن آشنا بود. با ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌شویم.

روشن نشدن جاروبرقی کنوود

یکی از رایج‌ترین عیوب جاروبرقی کنوود، روشن نشدن آن است. بروز این مشکل می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد و به همین خاطر پیشنهاد می‌شود تعمیر آن را به یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مانند همیار ریپیر بسپارید. از دلایل روشن نشدن این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرابی پریز برق
  • خرابی دوشاخه جاروبرقی
  • سوختن برد الکترونیکی
  • خرابی موتور دستگاه

کاهش قدرت مکش جاروبرقی کنوود

یکی دیگر از ایرادات متداول جاروبرقی‌های کنوود، کاهش قدرت مکش آن‌ها با وجود روشن شدن دستگاه است. بروز این مشکل نیز دلایل زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کثیف بودن فیلترها، پر بودن کیسه جاروبرقی، گرفتگی لوله خرطومی و یا ولتاژ پایین برق اشاره کرد.

افزایش بیش از اندازه حرارت دستگاه

در بسیاری از موارد، حرارت موتور و بدنه جاروبرقی‌های کنوود بعد از کمی استفاده زیاد می‌شود. این مشکل نیز دلایل زیادی دارد که اصلی‌ترین آن‌ها پر بودن کیسه و عدم تنظیم درست درجه مکش است. برای مثال اگر می‌خواهید یک سطح صاف مانند پارکت را نظافت کنید، به آخرین درجه مکش جاروبرقی نیازی ندارید و می‌توانید با قدرت مکش کم‌تری نیز زمین را نظافت نمایید

چگونه عمر جاروبرقی کنوود خود را افزایش دهیم؟

برای افزایش عمر جاروبرقی کنوود روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین آن‌ها، مطالعه دفترچه راهنما برای استفاده اصولی از دستگاه است. بعد از یادگیری استفاده اصولی از دستگاه نکات دیگری نیز وجود دارند که شما با رعایت آن‌ها می‌توانید عمر دستگاه خود را به‌شدت افزایش دهید. این نکات عبارت‌اند از:

  • تعویض به‌موقع کیسه جاروبرقی
  • تنظیم درجه مناسب برای نظافت سطوح مختلف
  • عدم استفاده مداوم و بدون وقفه از دستگاه
  • خودداری بستن لوله ورودی جاروبرقی
  • تعویض به‌موقع فیلترهای موتور

با مهم‌ترین قطعات جاروبرقی کنوود آشنا شوید

جاروبرقی‌های کنوود نیز مانند دیگر وسایل برقی قطعات بسیار زیادی دارند. از جمله این قطعات می‌توان به موتور، لوله خرطومی، لوله تلسکوپی و سیم‌جمع‌کن اشاره کرد. هر یک از این قطعات عملکرد به‌خصوصی دارند و در کارایی جاروبرقی بسیار تاثیرگذار هستند. به همین خاطر اگر هر یک از قطعات جاروبرقی کنوود شما خراب شد، می‌توانید تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود همیار ریپیر بسپارید تا تعمیرکاران ما با استفاده از تجربه خود، این قطعه را تعمیر کنند. با مهم‌ترین قطعات جاروبرقی آشنا می‌شویم.

موتور؛ قلب تپنده جاروبرقی کنوود

مهم‌ترین قطعه جاروبرقی کنوود، موتور آن است. این قطعه وظیفه تولید خلا در جاروبرقی را برعهده دارد. به‌طور کلی نحوه عملکرد جاروبرقی کنوود به این شکل است که موتور آن درون محفظه جاروبرقی خلا ایجاد می‌کند و دستگاه هوای اطراف را برای جبران این خلا به داخل خود می‌کشد. این امر در نهایت نیروی مکش لازم برای جمع‌آوری گردوغبار و ذرات ریز را از سطح زمین تامین می‌کند. وظیفه تولید محیط خلا در جاروبرقی برعهده موتور آن است و به همین خاطر به آن قلب تپنده جاروبرقی گفته می‌شود. اصلی‌ترین دلیل خرابی موتور جاروبرقی کنوود، واردکردن فشار بیش از حد به آن است.

سیم‌جمع‌کن جاروبرقی کنوود

یکی از مهم‌ترین قطعات جاروبرقی کنوود، سیم‌جمع‌کن آن است. جاروبرقی‌ها از طریق یک سیم بسیار بلند به جریان برق متصل می‌شوند. به همین خاطر در آن‌ها قطعه‌ای تعبیه شده است که سیم دستگاه را به‌آسانی جمع می‌کند. این قطعه سیم‌جمع‌کن نام دارد و از قطعات بسیار مهم دستگاه به‌شمار می‌آید. اگر سیم‌جمع‌کن دستگاه شما خراب شده است، می‌توانید آن را از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود همیار ریپیر با بهترین قیمت خریداری کنید. همچنین این امکان وجود دارد که تعمیر آن را به تکنسین‌های مجرب این نمایندگی تعمیرات بسپارید.

لوله خرطومی؛ از قطعات قابل خرید در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

به‌طور کلی لوله جاروبرقی‌های کنوود از دو لوله خرطومی و تلسکوپی تشکیل می‌شوند. هر یک از این لوله‌ها تاثیر مخصوص به خود را روی عملکرد جاروبرقی دارند. لوله خرطومی قطعه‌ای پلاستیکی است که قابلیت انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد. این لوله رابطی میان محفظه جاروبرقی و سری آن است. استفاده نادرست، مکش اجسام تیز و واردکردن فشار زیاد از دلایل خرابی لوله خرطومی جاروبرقی‌های کنوود است. به همین خاطر در هنگام استفاده از آن باید کاملا مراقب این قطعه مهم باشید.

لوله تلسکوپی جاروبرقی کنوود

جاروبرقی‌های کنوود قدیمی بدون لوله متحرک تولید می‌شدند و به همین خاطر استفاده از آن‌ها بسیار دشوار بود اما در حال حاضر جاروبرقی‌های کنوود مدرن با یک لوله تلسکوپی تولید می‌شوند که کارایی بسیار مناسبی دارد و افراد می‌توانند از آن بدون نیاز به جابه‌جایی‌های زیاد استفاده کنند. این قطعه ظرافت زیادی دارد و براثر واردکردن فشار زیاد یا استفاده نادرست می‌تواند خراب شود.

فیلترهای تصفیه جاروبرقی کنوود

گردوغبار بعد از واردشدن به پاکت جاروبرقی کنوود ممکن است وارد موتور آن شود. به همین خاطر در ورودی هوای این دستگاه فیلترهایی تعبیه شده است که از ورود گردوغبار و ذرات ریزودرشت به موتور جلوگیری می‌کند. این فیلترها اهمیت بسیار زیادی در عملکرد صحیح جاروبرقی دارند و باید به‌صورت مداوم تمیز شوند.

پاکت جاروبرقی کنوود

گردوغبارهایی که توسط جاروبرقی جذب می‌شوند، وارد پاکت یا کیسه این دستگاه شده و در آن‌جا نگهداری می‌شوند. پاکت جاروبرقی کنوود از دیگر قطعات مهم این دستگاه است که باید به‌صورت مداوم تمیز یا تعویض شود. شما می‌توانید پاکت‌های دائمی یا موقت جاروبرقی کنوود را از مجموعه ما خریداری کنید.

فروش و ارسال قطعات جاروبرقی کنوود به سراسر کشور

قطعات جاروبرقی اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال برند جاروبرقی کنوود خود را از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی کنوود خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه جاروبرقی کنوود شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین