نمایندگی تعمیرات قهوه‌ ساز و اسپرسو ساز در تهران

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز در تهران

با سرعتی چشمگیر، قهوه سازها به عنوان یکی از اساسی‌ترین وسایل در خانه‌ها و دفاتر کاری جا افتاده‌اند. اما گاهی اوقات، این دستگاه‌های زیبا و بسیار محبوب نیاز به سرویس و مراقبت دارند تا به بهترین شکل ممکن عمل کنند. در همیار ریپیر، تعمیر قهوه ساز ها به یک هنر تبدیل شده است. هنگامی که قهوه ساز شما با مشکل روبرو شود، بهترین گزینه این است که به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه کنید. ما با داشتن تجربه و مهارت لازم، نه تنها مشکلات فنی را برطرف می‌کنیم بلکه قهوه ساز شما را با نکات تعمیراتی موثر به شما بازمی‌گردانیم.

برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات قهوه ساز معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیر قهوه ساز بسیار تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه قهوه ساز در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات قهوه ساز

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات قهوه ساز را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی قهوه‌ ساز خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر قهوه‌ ساز شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما قهوه‌ ساز شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی قهوه‌ ساز خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات قهوه ساز در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌ تعمیرات قهوه ساز

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر قهوه ساز در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که قهوه‌ ساز آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات قهوه ساز همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از قهوه‌ ساز شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات قهوه‌ ساز مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر قهوه‌ ساز، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال تعمیر خرابی دستگیره نازل بخار قهوه ساز هزینه زیادی ندارد اما اگر دیگ بخار این دستگاه خراب شود، شما باید هزینه زیادی برای تعمیر آن بپردازید. باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

قهوه‌ ساز؛ عضو جذاب آشپزخانه شما

طی سال‌های اخیر میل به نوشیدن قهوه در میان ایرانیان بسیار بیشتر شده است. به همین خاطر خرید یک قهوه‌ ساز باکیفیت و کارآمد برای تهیه قهوه‌های خوش‌عطر و باکیفیت در خانه، می‌تواند گزینه‌ای بسیار ایده‌آل باشد. از طرف دیگر هزینه تهیه قهوه در خانه بسیار پایین‌تر از هزینه خرید قهوه از کافه‌های سطح شهر است و شما با خرید این محصول می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.

ایرادات رایج در تعمیرات قهوه‌ ساز یا اسپرسو ساز ها

عیوب رایج در تعمیر قهوه‌ ساز ها و دلایل بروز آن‌ها

قهوه‌ سازها مانند سایر لوازم برقی و خانگی دیگر، ایرادات متداولی دارند که افراد در هنگام استفاده از این دستگاه با آن‌ها مواجه می‌شوند. از جمله این ایرادات می‌توان به گرم نشدن آب قهوه‌ ساز، روشن نشدن دستگاه و عدم خروج قهوه از نازل قهوه‌ ساز اشاره کرد. هر یک از این مشکلات دلایل مخصوص به خود را دارند و تعمیر آن‌ها باید توسط تعمیرکاران یک نمایندگی معتبر تعمیرات قهوه ساز در تهران مانند همیار ریپیر انجام شود. در ادامه با با عیوب رایج قهوه‌ ساز و دلایل بروز آن‌ها آشنا می‌شویم.

گرم نشدن آب قهوه ساز

گرم نشدن آب قهوه‌ ساز یکی از مشکلاتی است که می‌توان در هنگام استفاده از این دستگاه شما را بسیار اذیت کند. این مشکل دلایل زیادی دارد که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها، وجود اتصالی در سیم برق دستگاه است. این امر به علت کشیده‌شدن سیم یا فشار بیش از اندازه به دستگاه به وجود می‌آید. از جمله دیگر دلایل بروز این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی المنت دستگاه
 • وجود مشکل در سیم‌کشی داخلی
 • نوسان برق و خرابی برد الکترونیکی دستگاه
 • جریان ضعیف برق ورودی به دستگاه

روشن نشدن قهوه ساز

یکی دیگر از مشکلات متداولی که می‌تواند استفاده از قهوه‌ ساز را دچار مشکل کند، روشن نشدن این دستگاه است. می‌توان گفت روشن نشدن دستگاه یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین مشکلات آن است و باید تعمیر و عیب‌یابی آن را به نمایندگی تعمیرات قهوه ساز همیار ریپیر بسپارید تا تعمیر آن به شکلی اصولی انجام شود. روشن نشدن قهوه‌ ساز دلایل زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی برد الکترونیکی
 • عدم اتصال صحیح قهوه‌ ساز به جریان برق
 • قطع بودن جریان برق ساختمان
 • خرابی قطعه کاهنده ولتاژ
 • خرابی المنت حرارتی دستگاه

مهم‌ترین قطعات قهوه‌ ساز

با مهم‌ترین قطعات قهوه‌ ساز آشنا شوید

آشنایی با قطعات قهوه‌ سازی به شما کمک می‌کند تا در هنگام خرابی این دستگاه، بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب دستگاه خود را پیدا کنید. قهوه‌ سازها از پیچیده‌ترین انواع لوازم خانگی هستند که در ساخت آن‌ها از قطعات مختلفی مانند منبع آب، دیگ بخار، نازل بخار و پمپ آب استفاده می‌شود. باتوجه به پیچیدگی و تنوع این قطعات، پیشنهاد می‌شود تعمیر دستگاه خود را به یک نمایندگی تعمیرات قهوه ساز مانند همیار ریپیر بسپارید تا کار تعمیر یا سرویس دستگاه شما توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای انجام شود. در ادامه با مهم‌ترین قطعات دستگاه قهوه ساز آشنا می‌شویم.

منبع آب؛ یکی از قطعات قابل خرید از نمایندگی تعمیرات قهوه ساز

همان‌طور که می‌دانید قهوه‌ سازها با استفاده از آب، قهوه را دم می‌کنند. آب مورد نیاز قهوه‌ سازها در منبع آب آن‌ها ذخیره می‌شود. در واقع این دستگاه‌ها دارای یک مخزن بزرگ آب هستند که شباهت زیادی به مخزن آب چای‌سازها دارد. آب موجود در این مخزن به‌تدریج وارد مدار دستگاه شده و با استفاده از آن قهوه گرم تهیه می‌شود. باید اشاره کرد که برخی از مخزن‌ها شفاف و برخی دیگر تنها دارای یک نشانگر کوچک برای مشخص‌بودن میزان آب داخل‌ آن‌ها هستند. اگر مخزن آب دستگاه شما خراب شده است، می‌توانید تعمیر آن را به یک نمایندگی معتبر تعمیرات قهوه ساز در تهران مانند همیار ریپیر بسپارید.

پمپ آب قهوه‌ ساز

یکی دیگر از قطعات بسیار مهم قهوه‌ سازها و اسپرسو ساز ها، پمپ آب آن‌ها است. این قطعه وظیفه دارد تا آب در حال جوش را به‌آرامی روی قهوه‌ها بریزد تا فرایند دم کشیدن قهوه به‌خوبی انجام شود. پمپ آب قهوه‌ ساز نقش بسیار مهمی در فرایند تهیه قهوه دارد. چرا که بدون این قطعه، دستگاه نمی‌تواند آب را از مخزن به خروجی خود منتقل کند.

دیگ بخار؛ از دیگر قطعات قابل خرید از نمایندگی تعمیرات قهوه ساز

دمای آبی که از آن برای تهیه قهوه استفاده می‌شود اهمیت بسیار زیادی دارد. محدوده دمای آب مورد نیاز برای تهیه قهوه ثابت است و نباید آن را تغییر داد. دیگ بخار قهوه‌ ساز یکی از مهم‌ترین قطعات این دستگاه است که وظیفه دارد تا دمای آب و بخار آن را برای تهیه قهوه ثابت نگه دارد.

نازل بخار قهوه‌ ساز

در برخی از قهوه‌ سازها و تمام اسپرسو ساز ها، قطعه‌ای با نام نازل بخار وجود دارد. اهمیت این قطعه در تهیه یک اسپرسو یا کاپوچینو خوش‌عطر و طعم بسیار زیاد است. چرا که برای تولید کف شیر، افراد به نازل بخار نیاز دارند. این قطعه بخار آب را با فشار بسیار زیاد به بیرون پرتاب می‌کند که با استفاده از این بخار می‌توان کف شیر تولید کرد. اگر نازل بخار دستگاه شما خراب شد، تنها کافی است تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات قهوه‌ ساز همیار ریپیر بسپارید تا توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران، تعمیر آن انجام شود.

برد الکترونیکی قهوه ساز

قهوه ساز نیز مانند بسیاری از انواع لوازم خانگی برقی دارای یک برد الکترونیکی است که اطلاعات سنسورها، ترموستات و دیگر قطعات را دریافت کرده و دستورات لازم را به قطعات دیگر ارسال می‌کند. برای مثال بعد از روشن‌کردن دستگاه توسط شما، برد الکترونیکی به المنت دستگاه فرمان می‌دهد تا روشن شود و آب داخل مخزن را گرم کند. بعد از رسیدن دمای آب به محدوده‌ مورد نظر، برد الکترونیکی چراغ آماده‌به‌کار بودن دستگاه را روشن می‌کند.

المنت آب جوش قهوه‌ ساز

همان‌طور که اشاره شد، قهوه‌ ساز از آب گرم برای تهیه قهوه استفاده می‌کند. این آب توسط یک المنت قدرتمند گرم می‌شود. باید اشاره کرد که آب مورد نیاز برای تهیه قهوه نباید جوش باشد و باید در محدوده دمایی 90 الی 96 درجه سانتی‌گراد قرار داشته باشد که کمی پایین‌تر از دمای جوش آب است. به همین خاطر المنت‌های قهوه‌ ساز قدرت پایین‌تری نسبت به چای‌سازها دارند اما می‌توانند به‌خوبی آب را برای تهیه یک قهوه باکیفیت گرم کنند.

چگونه عمر قهوه‌ ساز خود را افزایش دهیم؟

باوجود این که یک نمایندگی تعمیرات قهوه ساز می‌تواند دستگاه شما را کاملا تعمیر کند و تمام مشکلات آن را برطرف نماید، اما پیشنهاد می‌شود با رعایت برخی نکات، عمر دستگاه خود را افزایش دهید. از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم استفاده مداوم و بدون استراحت از قهوه‌ ساز
 • استفاده از آب تصفیه‌شده یا بدون املاح
 • مطالعه دفترچه راهنما برای استفاده صحیح از دستگاه
 • استفاده از قهوه مناسب و مخصوص دستگاه قهوه‌ ساز
 • اتصال قهوه‌ ساز به جریان مستقیم برق با ولتاژ مناسب

فروش و ارسال قطعات قهوه ساز به سراسر کشور

اگر قهوه‌ ساز شما خراب شد و به تعویض قطعات یدکی آن نیاز داشتید، می‌توانید انواع قطعات یدکی این دستگاه را از تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر که به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات قهوه ساز شناخته می‌شود، خریداری کنید. قطعات یدکی این دستگاه به سراسر کشور ارسال می‌شوند تا شما بتوانید قطعه معیوب قهوه‌ ساز خود را تعویض کنید.

تعمیرات قهوه ساز خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات قهوه ساز است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه قهوه‌ ساز شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین