نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب در تهران

نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب در تهران

یکی از دستگاه‌های ‌پرکاربرد که برای برطرف کردن مشکل کیفیت آب‌های ‌آشامیدنی استفاده می‌‌‌شود، دستگاه تصفیه آب است و شامل برندهای مختلفی نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات دستگاه تصفیه آب تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی دستگاه تصفیه آب خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر دستگاه تصفیه آب شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما دستگاه تصفیه آب شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی دستگاه تصفیه آب خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر دستگاه تصفیه آب در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که دستگاه تصفیه آب آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از دستگاه تصفیه آب شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات دستگاه تصفیه آب مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر دستگاه تصفیه آب، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور دستگاه تصفیه آب شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات دستگاه تصفیه آب وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

با دستگاه تصفیه آب، با لذت آب بنوشید

دستگاه‌های ‌تصفیه آب چند سالی است که به یکی از وسایل ‌کاربردی منازل تبدیل شده‌اند که می‌‌‌توانند برای بهبود کیفیت آب استفاده شوند. روش کار تمامی دستگاه‌های ‌تصفیه آب خانگی تقریبا با یکدیگر مشابه است و تفاوت اصلی در فیلترهای به‌کاررفته در آن‌ها است. دستگاه‌های ‌تصفیه آب نیز با به‌کارگیری جدیدترین فناوری تصفیه آب باعث بهبود طعم و مزه آب می‌‌‌شوند و مواد شیمیایی مضر و میکروب‌ها را از آب جدا می‌‌‌کنند.

مشکلات رایج در تعمیرات دستگاه تصفیه آب توسط نمایندگی

مشکلات رایج در تعمیرات دستگاه تصفیه آب و دلایل بروز آن‌ها

مشکلات ایجادشده در دستگاه‌های ‌تصفیه آب دلایل مختلفی دارد. در صورت بروز مشکل در دستگاه، بهترین راه کمک گرفتن از افراد متخصص است. به این منظور باید از خدمات یک نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب معتبر مانند همیار ریپیر استفاده کنید. در ادامه برخی از مشکلات رایج این دستگاه‌ها و دلایل بروز آن‌ها را شرح می‌‌‌دهیم.

دستگاه تصفیه آب کار نمی‌کند

چنانچه فشار آب ورودی به دستگاه تصفیه آب مشکل نداشته باشد، در این صورت ممکن است فیلتر دستگاه مسدود شده باشد و اجازه ورود آب را نمی‌دهد. بنابراین، باید فیلتر دستگاه را تعویض کنید. ولی اگر فشار آب کافی نباشد، به‌احتمال زیاد پمپ دستگاه خراب شده است و باید جایگزین شود.

نشتی آب از دستگاه تصفیه آب

از رایج‌ترین مشکلات دستگاه‌های ‌تصفیه، مشکل نشتی آب است. دلیل بروز این مشکل دررفتگی اتصالات شلنگ‌های ‌تصفیه آب است. در این مواقع باید از قرار گرفتن اتصالات و شلنگ‌ها در جای درست خود اطمینان حاصل کنید. با این حال بهتر است حل مشکل نشتی آب دستگاه را به نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب بسپارید. چراکه عیب‌یابی دستگاه کاری تخصصی است و چنانچه مشکل نشتی آب به‌سرعت توسط تعمیرکار حرفه ای نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه اب مانند همیار ریپیر برطرف نشود، ممکن است مشکلات بیشتری برای دستگاه تصفیه آب پیش بیاید.

بوی بد و طعم ناخوشایند آب تصفیه‌شده

کارکرد دستگاه‌های ‌تصفیه آب این است که بو و طعم ناخوشایند آب را از بین ببرند. اما گاهی اوقات ممکن است آب تصفیه‌شده دارای بو و طعم خوشایندی نباشد. در این صورت دلیل بروز این مشکل، عملکرد نامناسب فیلترهای دستگاه تصفیه آب است. برای برطرف کردن چنین مشکلی باید فیلتر دستگاه را تعویض کنید. برخی از فیلترها هر سه ماه یک بار و برخی دیگر هر یک یا دو سال نیاز به تعویض دارند.

فشار پایین آب خروجی از دستگاه تصفیه آب

در دستگاه‌های ‌تصفیه آب از فیلترهای مختلفی استفاده می‌‌‌شود که هریک اندازه به خصوصی دارد و کارکرد آن‌ها جداسازی ناخالصی‌ها از آب است. با این حال، اگر فیلترهای دستگاه در بازه‌های ‌زمانی مناسب تعویض نشوند، ممکن است پس از مدتی منافذ آن‌ها مسدود شود. درنتیجه، فشار آب خروجی از دستگاه نیز کاهش خواهد یافت. این مشکل به‌خصوص در مناطق با کیفیت آب بسیار پایین، رایج‌تر است.

معرفی قطعات مهم دستگاه تصفیه آب

دستگاه‌های ‌تصفیه آب خانگی در مدل‌های ‌مختلفی تولید می‌‌‌شوند که ممکن است برخی قطعات مورد استفاده در آن‌ها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشد. در بین دستگاه‌های ‌تصفیه آب، دستگاه‌های ‌زیرسینکی فروش بیشتری دارند. در صورت بروز مشکل در قطعات دستگاه‌های ‌تصفیه آب، برای تعویض یا تعمیر آن‌ها بهتر است به نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب همیار ریپیر مراجعه کنید.

کارکرد هریک از قطعات دستگاه تصفیه آب را با هم بررسی می‌‌‌کنیم:

  • شیر سه‌راهی ورودی: شیر ورودی از طریق انشعاب آب ورودی متصل می‌‌‌شود و توسط آن آب آشامیدنی وارد فیلتر مرحله اول خواهد شد
  • هوزینگ با فیلتر الیافی: آب آشامیدنی در مرحله اول تصفیه، وارد هوزینگ فیلتر الیافی تصفیه آب می‌‌‌شود. فیلتر گل‌ولای و ذرات معلق موجود در آب را جداسازی می‌‌‌کند
  • سوئیچ قطع فشار پایین: از این سوئیچ برای محافظت از پمپ دستگاه تصفیه آب استفاده می‌‌‌شود. وقتی که آب قطع می‌‌‌شود، این سوئیچ پمپ را خاموش می‌‌‌کند و مانع از آسیب رسیدن به آن می‌‌‌شود. برای اینکه از سالم بودن این قطعه اطمینان حاصل کنید، ابتدا شیر آب ورودی را ببندید؛ اگر پمپ خاموش نشود، پس قطعه معیوب است. برای تعویض قطعه معیوب باید از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب مانند همیار ریپیر استفاده کنید
  • شیر برقی: وقتی که پمپ دستگاه تصفیه آب قطع باشد، شیر برقی، شیر وردی آب به دستگاه تصفیه را قطع می‌‌‌کند. چنانچه این شیر معیوب باشد، آب ورودی به فیلتر دستگاه تصفیه آب فشار لازم را ندارد
  • پمپ دستگاه تصفیه آب: ازآنجاکه فیلتر آب دستگاه ریزبافت است؛ ازاین‌رو آب برای ورود به فیلتر باید فشار کافی داشته باشد. در دستگاه‌های ‌تصفیه آب از یک پمپ برای تامین فشار آب استفاده می‌‌‌شود. پمپ از قطعات مهم دستگاه تصفیه آب است که در صورت خرابی، برای تعویض آن با یک قطعه اورجینال باید تنها نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب مانند همیار ریپیر مراجعه کنید

فروش و ارسال قطعات دستگاه تصفیه آب به سراسر کشور

قطعات دستگاه تصفیه آب اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اوریجینال برند دستگاه تصفیه آب خود را از نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات دستگاه تصفیه آب خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه آب است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه تصفیه آب شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین