نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا در تهران

نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا در تهران

با بزرگ شدن شهرها و افزایش خودروها و دیگر وسایل موتوری، کیفیت هوای شهرهای بزرگ مانند تهران بسیار افت کرده است. به همین خاطر بسیاری از شهروندان شهرهای پرجمعیت از دستگاه تصفیه هوا در خانه خود استفاده می‌کنند تا هوایی باکیفیت و بدون آلودگی تنفس کنند و شامل برندهای مختلفی نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات دستگاه تصفیه هوا تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه تصفیه هوا در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی دستگاه تصفیه هوا خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر دستگاه تصفیه هوا شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما دستگاه تصفیه هوا شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی دستگاه تصفیه هوا خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر دستگاه تصفیه هوا در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که دستگاه تصفیه هوا آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از دستگاه تصفیه هوا شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات دستگاه تصفیه هوا مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر دستگاه تصفیه هوا، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور دستگاه تصفیه هوا شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات دستگاه تصفیه هوا وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

با دستگاه تصفیه هوا از هوای تازه و سالم لذت ببرید

تنفس هوای سالم در بسیاری از شهرهای پرجمعیت به یک رویا تبدیل شده است. این مشکل در فصول سرد شدیدتر می‌شود و به همین خاطر شهروندان این شهرها با استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا خانگی به دنبال تبدیل کردن رویای خود به واقعیت هستند. دستگاه تصفیه هوا می‌تواند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. این دستگاه تمام آلودگی‌ها و ذرات معلق موجود در هوا را جذب و هوایی بسیار تمیز تولید می‌کند که تنفس آن می‌تواند ریه‌های خسته شما را جلا دهد.

ایرادات متداول در تعمیرات دستگاه تصفیه هو‌ا توسط نمایندگی

ایرادات متداول در تعمیرات دستگاه تصفیه هو‌ا و دلایل بروز آن‌ها

بدون شناخت ایرادات متداول دستگاه تصفیه هوا و دلایل بروز آن‌ها نمی‌توان مشکل اصلی دستگاه را تشخیص داد. چرا که در بسیاری از موارد در ظاهر دستگاه مشکلی ندارد اما برخی قسمت‌های داخل آن خراب شده‌اند. با ایرادات متداول دستگاه تصفیه هوا و دلایل بروز آن‌ها آشنا می‌شویم:

  • دستگاه تصفیه هوا کار نمی‌کند: این ایراد رایج‌ترین ایراد دستگاه‌های تصفیه هوا است. از جمله دلایل بروز این مشکل می‌توان به خرابی دوشاخه برق، قطعی برق خانه و سوختن برد الکترونیکی اشاره کرد. پیشنهاد می‌شود تعمیر این مشکل را به تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات دستگاه‌ تصفیه هوا مانند همیار ریپیر بسپارید
  • دستگاه تصفیه هوا آب مصرف نمی‌کند: قرارگیری نادرست فیلتر مرطوب‌کننده، کثیفی این فیلتر و یا عدم ورود آب به دستگاه از دلایل بروز این مشکل به‌شمار می‌آیند
  • تولید صدای ناهنجار از تصفیه هوا: در صورت بروز این مشکل باید به مواردی مانند قرارگیری صحیح قلاب فیلتر مرطوب‌کننده و لوازم سینی روی دستگاه، کثیفی فیلتر مرطوب‌کننده و یا بررسی ورود آب به داخل دستگاه توجه نمایید
  • مقدار باد دستگاه تصفیه هوا کم است: کثیفی فیلترهای تصفیه هوا اصلی‌ترین دلیل بروز این مشکل هستند. برای جلوگیری از بروز این مشکل فیلترهای دستگاه خود را به‌صورت دوره‌ای تعویض کنید

نکاتی برای افزایش طول عمر دستگاه تصفیه هو‌ا

دستگاه‌های تصفیه هوا قیمت نسبتا بالایی دارند و از طرف دیگر به‌صورت مداوم استفاده می‌شوند. به همین خاطر باید با رعایت برخی نکات از خرابی زودهنگام آن‌ها جلوگیری کرد. یکی از مهم‌ترین این نکات، انجام سرویس‌های دوره‌ای مداوم و منظم این دستگاه است. شما باید به‌صورت مداوم فیلترها و دیگر اجزای داخلی دستگاه تصفیه هوا را سرویس کنید تا از خرابی دستگاه جلوگیری شود.

تعویض به‌موقع فیلترها نیز از مهم‌ترین نکاتی مراقبتی از این دستگاه‌های کاربردی است. فیلترهای این دستگاه باید مطابق جدول زمانی تعیین‌شده به‌صورت دوره‌ای تعویض شوند. چرا که این فیلترها آلودگی‌ها و ذرات معلق موجود در هوا را به خود جذب می‌کنند و عدم تعویض آن‌ها باعث کاهش کارایی دستگاه می‌شود.

معرفی قطعات مهم دستگاه تصفیه هو‌ا

به‌طور کلی دستگاه‌های تصفیه هوای سیستم بسیار پیچیده‌ای دارند و قطعات بسیار زیادی در آن‌ها استفاده شده است. از جمله این قطعات می‌توان به برد الکترونیکی، فیلترهای تصفیه هوا، فن دمنده و بدنه خارجی اشاره کرد. هر یک از این قطعات عملکرد به‌خصوصی دارند. به همین خاطر برای عیب‌یابی دستگاه باید با تمام آن‌ها آشنایی داشت. توصیه می شود قطعات دستگاه خود را از نمایندگی های مجاز تعمیرات دستگاه تصفیه هوا مانند همیار ریپیر تهیه نمایید.

مهم‌ترین قطعات دستگاه تصفیه هوا عبارت‌اند از:

  • فیلترهای مختلف تصفیه هوا: به‌طور کلی عمل تصفیه هوا در دستگاه‌های تصفیه هوا با عبور جریان هوا از میان فیلترهای مختلف صورت می‌گیرد. از جمله این فیلترها می‌توان به فیلترهای هپا، کربن فعال، لامپ UV و جاذب‌های سطحی اشاره کرد. هر یک از این فیلترها باید به‌صورت دوره‌ای تعویض شوند
  • فن دمنده: این قطعه وظیفه دمیدن هوای تصفیه شده را به درون فضای اتاق برعهده دارد. همچنین فن دمنده با فعالیت خود، فرایند مکش را در دستگاه تصفیه هوا انجام می‌دهد
  • بدنه خارجی تصفیه هوا: دستگاه‌های تصفیه هوا دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک هستند که در کنار قرارگیری همه اجزا درون آن، نقش زیبایی دستگاه را نیز برعهده دارد. این قطعه براثر وارد شدن ضربه می‌تواند خراب شود
  • برد الکترونیکی: یکی از مهم‌ترین قطعات دستگاه‌های تصفیه هوا، برد الکترونیکی آن‌ها است. این قطعه مانند یک مغز متفکر در دستگاه عمل می‌کند و اطلاعات سنسورها، میزان سرعت چرخش فن و دیگر موارد به آن ارسال می‌شود

فروش و ارسال قطعات دستگاه تصفیه هوا به سراسر کشور

قطعات دستگاه تصفیه هوا اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اوریجینال برند دستگاه تصفیه هوا خود را از نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات دستگاه تصفیه هوا خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات دستگاه تصفیه هوا است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه تصفیه هوا شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین