نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در تهران

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در تهران

چرخ گوشت یکی از مهم‌ترین وسایل برقی آشپزخانه است که از آن برای چرخ کردن انواع مواد غذایی از جمله گوشت قرمز و سفید استفاده می‌شود و شامل برندهای مختلفی نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات چرخ گوشت تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه چرخ گوشت در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی چرخ گوشت خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر چرخ گوشت شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما چرخ گوشت شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی چرخ گوشت خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه چرخ گوشت در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که چرخ گوشت آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از چرخ گوشت شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات چرخ گوشت مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر چرخ گوشت، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور چرخ گوشت شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات چرخ گوشت وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

چرخ گوشت؛ وسیله‌ای ضروری در آشپزخانه

چرخ کردن مواد غذایی در خانه یکی از سالم‌ترین روش‌ها برای استفاده از گوشت قرمز یا سفید است. به همین خاطر می‌توان گفت که چرخ گوشت یکی از ضروری‌ترین وسایل هر آشپزخانه به‌شمار می‌آید و افراد با استفاده از آن می‌توانند انواع مواد غذایی را علاوه‌بر مرغ و گوشت، با بهترین کیفیت چرخ کنند.

عیوب رایج در تعمیرات چرخ گوشت توسط نمایندگی

عیوب رایج در تعمیرات چرخ گوشت و دلایل بروز آن‌ها

برای عیب‌یابی اصولی چرخ گوشت باید با عیوب رایج آن آشنایی داشت تا در سریع‌ترین زمان ممکن دلایل خرابی این وسیله مشخص شود. عموما روشن نشدن چرخ گوشت رایج‌ترین ایراد این وسیله است اما ایرادات دیگری نیز برای این وسیله به وجود می‌آید که در ادامه تمام آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

این ایرادات متداول عبارت‌اند از:

  • چرخ گوشت روشن نمی‌شود: به‌طور کلی روشن نشدن چرخ گوشت سه دلیل اصلی دارند. خراب شدن اورلود، خراب شدن موتور و نرسیدن برق به دستگاه این سه ایراد اصلی هستند. باتوجه به پیچیدگی سیستم داخلی چرخ گوشت، پیشنهاد می‌شود برای تعمیر این مشکل از تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت مانند همیار ریپیر کمک بگیرید
  • حلزونی چرخ گوشت نمی‌چرخد: در برخی موارد باوجود روشن شدن چرخ گوشت، حلزونی داخل آن حرکت نمی‌کند. یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل این می‌باشد که حلزونی به‌درستی در چرخ گوشت نصب نشده است. از دلایل دیگر بروز این مشکل می‌توان به هرز شدن قسمت انتهایی آرمیچر، خراب شدن چرخ‌دنده‌ها و ساییدگی قسمت انتهایی مارپیچ دستگاه اشاره کرد
  • چرخ گوشت صدای ناهنجار تولید می‌کند: درصورتی‌که یکی از مشکلات جدی مانند خرابی یاتاقان‌ها، اتمام گریس موتور و هرز شدن پروانه خنک‌کننده موتور اتفاق افتاده باشد، چرخ گوشت با صدای ناهنجار کار می‌کند
  • روغن‌ریزی چرخ گوشت: بروز این مشکل اساسی نیز چند دلیل اصلی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پوسیدگی واشر نمد و شل شدن پیچ‌های جعبه‌دنده اشاره کرد. برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای و یا یک نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت مانند همیار ریپیر کمک بگیرید

نکاتی برای افزایش طول عمر چرخ گوشت

باتوجه به استفاده مداوم از چرخ گوشت در خانه برای چرخ کردن انواع مواد غذایی، احتمال خرابی این دستگاه بالا است؛ اما با رعایت برخی نکات می‌توان به‌سادگی طول عمر دستگاه خود را افزایش داد و برای مدت‌زمانی بیشتر از این دستگاه استفاده کرد.

یکی از مهم‌ترین این نکات، عدم چرخ کردن قطعات بسیار بزرگ گوشت قرمز یا سفید است. چرا که این کار به چرخ گوشت فشار زیادی وارد می‌کند و احتمال خرابی آن را بالا می‌برد. از طرف دیگر چرخ کردن مواد غذایی یخ‌زده نیز می‌تواند به موتور دستگاه و تیغه‌های آن آسیب وارد کند. ترمیم تیغه‌های فلزی چرخ گوشت بعد از مدتی استفاده نیز می‌تواند باعث افزایش طول عمر آن‌ها شود.

معرفی قطعات مهم چرخ گو‌شت

تنوع قطعات چرخ گوشت بسیار بالا می‌باشد و از قطعاتی مانند موتور، چرخ‌دنده گشتاور، حلزونی و تیغه چرخ گوشت در ساخت این وسیله استفاده شده است. هر یک از این قطعات تاثیر مخصوص به خود را در عملکرد نهایی چرخ گوشت دارند. به همین خاطر برای عیب‌یابی اصولی این وسیله باید با تمام قطعات مهم آن و عملکردشان آشنایی داشت. با مهم‌ترین قطعات چرخ گوشت آشنا می‌شویم. توصیه می نماییم برای خرید قطعات دستگاه خود حتما با نمایندگی های مجاز تعمیرات چرخ گوشت مانند همیار ریپیر تماس حاصل نمایید.

موتور چرخ گوشت

مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعه چرخ گوشت موتور آن است. موتور نیروی لازم برای چرخش حلزونی و در نهایت چرخش تیغه چرخ گوشت را تامین می‌کند. در بسیاری از موارد خرابی چرخ گوشت ، دلیل اصلی خرابی وسیله ازکارافتادن موتور آن است. از مهم‌ترین دلایل خرابی موتور چرخ گوشت می‌توان به فشار بیش از حد به دستگاه و نفوذ مایعات مواد غذایی به موتور اشاره کرد.

چرخ‌دنده گشتاور موتور

یکی دیگر از قطعات بسیار مهم چرخ گوشت‌ها، چرخ‌دنده گشتاور موتور آن‌ها است. این قطعه عملکردی شبیه به گیربکس در خودروها دارد و نیروی تولیدی توسط موتور چرخ گوشت را به حلزونی و تیغه‌های فلزی با گشتاور مناسب انتقال می‌دهد. این قطعه استهلاک بالایی را تحمل می‌کند و به همین خاطر بعد از مدتی استفاده از چرخ گوشت، باید آن را تعویض کنید.

حلزونی چرخ گو‌شت

حلزونی قطعه‌ای بسیار مهم در عملکرد چرخ گوشت است. این قطعه مواد غذایی را درون لوله چرخ گوشت به سمت تیغه‌ها حرکت می‌دهد و ظاهری موجی شکل دارد. باید اشاره کرد که حلزونی وظیفه انتقال نیرو از موتور به تیغه‌های دستگاه را نیز برعهده دارد. باتوجه به جنس استیل حلزونی، امکان خرابی آن بسیار پایین است و عموما افراد به تعویض یا تعمیر حلزونی چرخ گوشت خود نیازی پیدا نمی‌کنند.

تیغه چرخ گوشت

تیغه‌های چرخ گوشت بعد از موتور و حلزونی در رتبه بعدی از نظر اهمیت قرار دارند. این قطعات وظیفه خرد کردن یا بریدن مواد غذایی را دارند. مواد غذایی بعد از تکه‌تکه شدن توسط این تیغه‌ها، از شبکه فلزی چرخ گوشت خارج می‌شوند.

فروش و ارسال قطعات چرخ گوشت به سراسر کشور

قطعات چرخ گوشت اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اوریجینال برند چرخ گوشت خود را از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات چرخ گوشت خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه چرخ گوشت شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین