نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری در تهران

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری در تهران

آبمیوه گیری ها از جمله دستگاه هایی هستند که مدتهاست جزئی از خانه های بسیاری از ما شده اند و شامل برندهای مختلفی نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات آبمیوه گیری تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه آبمیوه گیری در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات این محصول، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی آبمیوه گیری خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر آبمیوه گیری شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما آبمیوه گیری شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی آبمیوه گیری خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که آبمیوه گیری آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از آبمیوه گیری شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات آبمیوه گیری مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر آبمیوه گیری، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور آبمیوه گیری شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات آبمیوه گیری وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

دستگاه آبمیوه گیری؛ بخش جدانشدنی هر آشپزخانه

دستگاه آبمیوه گیری یکی از مورد استقبال‌ترین لوازم خانگی به خصوص در چند سال اخیر است. به کمک دستگاه آبمیوه گیری می‌توانید تنوع گسترده‌ای از نوشیدنی‌های سالم و مفید را در برنامه غذایی روزانه خود داشته باشید. همچنین در مواقعی که می‌خواهید از وعده‌های روزانه میوه و سبزیجات خود انرژی کافی به دست بیاورید، آب میوه می‌تواند یک راه حل مناسب برای دریافت انرژی از این مواد مغذی باشد.

ایرادات رایج در تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری و راهکارهای رفع آن

بعضی مواقع به دلایل مختلف مانند گذشت زمان و استفاده غیر اصولی شاهد بروز مشکلات مختلفی در قطعات دستگاه آبمیوه گیری خواهیم بود. این قطعات به دلیل اینکه اورجینال هستند نیازمند عیب‌یابی تخصصی تیم‌های فنی نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیار ریپیر می‌باشند.

روشن نشدن دستگاه

در صورتی که دستگاه آبمیوه گیری روشن نشد، می‌توانید مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را بررسی نمایید. نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیار ریپیر در چنین شرایطی به شما توصیه می‌کند که قبل از انجام هر کاری ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به برق متصل شده باشد و پریز برق نیز سالم باشد.

از دیگر نکات مهم که اطلاع از آن برای مصرف‌کنندگان ضروری است می‌توانیم این موارد را در نظر بگیریم:

  • بهتر است از سلامت عملکرد دوشاخه آبمیوه گیری مطمئن شوید
  • کلید روشن خاموش را بررسی کنید
  • در بیشتر مواقع، اشکال دستگاه از کلید روشن و خاموش است
  • بررسی اتصالات و سیم‌های مدار
  • در انتها هم بررسی موتور برای شناسایی محل آسیب

نچرخیدن تیغه آبمیوه‌ گیری

گاهی اوقات به خاطر مشکلات مربوط به دسترسی به جریان برق شاهد ایجاد مشکلاتی از این قبیل در دستگاه آبمیوه گیری هستیم. نقص فنی یاتاقان آبمیوه گیری نیز می‌تواند عامل مهم در خرابی این تیغه‌ها باشد. در مواقعی که مایعات از بخش کوپلینگ عبور کنند و خود را به یاتاقان‌ها برسانند، خوردگی، زنگ‌زدگی و در نهایت پوسیدگی یاتاقان‌ها را شاهد خواهیم بود. برای حل این مشکل ابتدا باید روغن‌کاری کرده و سپس اقدام به استفاده دوباره از آن کنید. بهتر است پروسه چرخش تیغه را با پارچ شیشه‌ای و یک بار هم بدون پارچ شیشه‌ای تکرار کنید.

عیب‌یابی آبمیوه‌ گیری در شرایطی که آب میوه‌ها به خوبی گرفته نمی‌شود

در صورتی که آبمیوه گیری شما آب همه میوه‌ها را به خوبی نگرفته و تنها آن‌ها را له می‌کند، می‌توانید برای رفع عیب آبمیوه گیری، از اقداماتی که در ادامه گفته می‌شود، کمک بگیرید. یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی بشود، استفاده از میوه‌های له شده و به شدت نرم است.

استفاده بیش از حد از چنین میوه‌هایی می‌تواند منجر به گرفتگی فیلتر و در نهایت خارج نشدن آب میوه از آبمیوه گیری بشود. این احتمال هم وجود دارد که تیغه و یا صفحه‌ای که در زیر تیغه قرار دارد، دچار آسیب‌دیدگی شده باشد. تیغه آبمیوه گیری بعد از مدتی کند شده و یا دچار آسیب‌های مختلف می‌شود. برای رفع این مشکل می‌توانید تیغه را با کمک مراکز مجاز و معتبری مانند نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیار ریپیر، تعویض نمایید.

داغ شدن بیش از حد موتور آبمیوه گیری

اگر در زمان کار با آبمیوه گیری احساس کردید که موتور و بدنه آن بیش از حد استاندارد داغ شده است، می‌توانید از راهکارهایی که در ادامه گفته می‌شود جهت بررسی و رفع این مشکل استفاده کنید.

برخی از این اقدامات شامل موارد زیر هستند:

  • اگر به یکباره مقدار زیادی میوه را درون دستگاه قرار دهید، قطعا به موتور فشار وارد شده و شروع به داغ شدن می‌کند
  • در شرایطی که آبمیوه گیری بدون اینکه محتویاتی داشته باشد، شروع به کار کند این موضوع هم می‌تواند منجر به داغ کردن دستگاه شود

قرار دادن دستگاه بر روی فرش و یا موکت نیز در بروز این مشکل تاثیرگذار است

نگاهی به برخی از قطعات مهم آبمیوه گیر داشته باشیم

امروزه اگر نگاهی به آبمیوه گیری‌های موجود در بازار داشته باشیم، متوجه یک نکته ساده خواهیم شد. آبمیوه گیری‌ها در اندازه و مدل‌های مختلفی روانه بازار مصرف می‌شوند که همین امر می‌تواند این امکان را برای شما فراهم کند تا از نوشیدن یک لیوان آبمیوه طبیعی در منزل خود نهایت استفاده را ببرید.

شاید شما هم جزو آن دسته از نوعروس‌هایی باشید که به تازگی اقدام به استفاده از آبمیوه گیری و یا خریداری آن کرده‌اید. در نتیجه آشنایی با قطعات آبمیوه گیری می‌تواند در استفاده همه‌جانبه و موثر شما از این دستگاه نقش مهمی را به عهده داشته باشد.

از طرفی یکی از دلایل مهم شناخت این قطعات، موضوع پیچیدگی و تخصصی بودن این قطعات است. از طرفی دسترسی به برخی از قطعات داخلی نیز احتیاج به دانش فنی تیمی مجرب دارد که همین مسئله لزوم مراجعه به خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری مانند همیار ریپیر را دو چندان می‌کند.

موتور آبمیوه گیری؛ قلب تپنده این دستگاه

موتور دستگاه آبمیوه گیری اصلی‌ترین نقش، یعنی روشن شدن دستگاه را به عهده دارد. این قطعه از قسمت‌های داخلی مانند سیم‌های رابط، بلبرینگ، لاستیک زیر پیچ موتور، زغال‌های کربنی و همچنین محفظه موتور تشکیل شده است که قسمت‌های نام برده شده را از مخزن آبمیوه گیری جدا کند. به منظور کارکرد بهتر موتور آبمیوه گیری، این دستگاه باید روی سطحی صاف و بدون لرزش قرار داشته باشد.

از جمله مشکلات متداول موتور آبمیوه گیری که به دلیل حساسیت بالا نیازمند مراجعه به نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری است می‌توانیم به موارد مهم زیر اشاره کنیم:

  • داغ شدن بیش از اندازه موتور دستگاه
  • وارد شدن آب میوه به درون فضای موتور
  • مرطوب بودن موتور

مخزن آبمیوه‌ گیری چه اهمیتی دارد

مخزن آبمیوه‌ گیری قسمتی از دستگاه است که شما میوه‌ها را درون آن می‌ریزید. در مرحله بعد میوه به تدریج خرد شده و به سمت صافی حرکت خواهد کرد. محل قرارگیری مخزن آبمیوه درست روی صفحه بالای موتور است. بعد از قرار دادن میوه‌ها درون این مخزن، باید درب محفظه را به صورت کامل ببندید. بعد از اینکه مراحل آبگیری تمام شد، باید دوباره مخزن‌ها را پر کنید. البته منظور از پر کردن مخزن‌ها این نیست که میوه‌ها را به صورت فشرده درون آن قرار دهید. زیرا در این حالت این احتمال وجود دارد که به موتور دستگاه فشار وارد شده و شروع به داغ شدن نماید.

تیغه‌های آبمیوه گیری

تیغه‌های دستگاه آبمیوه گیری به صورت دقیق نقش خرد کردن میوه‌ها بعد از چرخش را بر عهده دارند. پروسه خرد کردن میوه‌ها به این صورت است که بعد از شروع به کار موتور، به شکل متقابلی تیغه‌ها نیز با چرخش موتور شروع به حرکت می‌کنند. با ریختن میوه‌ها در داخل مخزن شاهد شروع به چرخش و خرد شدن میوه‌ها خواهیم بود. شما با استفاده صحیح از آبمیوه گیری می‌توانید تا سال‌ها از این تیغه‌ها استفاده کنید. به منظور شستشوی هر چه بهتر تیغه‌ها باید از آب ولرم استفاده کنید.

فروش و ارسال قطعات آبمیوه گیری به سراسر کشور

قطعات آبمیوه گیری اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اوریجینال برند آبمیوه گیری خود را از نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات آبمیوه گیری خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه آبمیوه گیری شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین