نمایندگی تعمیرات ریش تراش در تهران

نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس در تهران

ریش تراش ها از جمله دستگاه هایی هستند که در بسیاری از خانه ها موجود می باشند و شامل برندهای مختلفی از جمله فیلیپس نیز می باشند. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات ریش تراش فیلیپس تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان نمایندگی تعمیر انواع دستگاه ریش تراش فیلیپس در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات فیلیپس، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی ریش تراش فیلیپس خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر ریش تراش فیلیپس شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما ریش تراش فیلیپس شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی ریش تراش فیلیپس خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه ریش تراش فیلیپس در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر ریش تراش فیلیپس در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که ریش تراش فیلیپس آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ریش تراش همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از ریش تراش فیلیپس شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات ریش تراش فیلیپس مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر ریش تراش فیلیپس، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور ریش تراش شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات ریش تراش فیلیپس وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

ماشین ریش تراش فیلیپس؛ وسیله‌ای کاربردی برای نظافت شخصی

تراشیدن ریش و نظافت موهای زائد به ابزار مخصوص نیاز دارد و ماشین ریش تراش فیلیپس بهترین گزینه برای این کار است. ماشین‌های ریش تراش فیلیپس کارایی بسیار مناسبی در زمینه نظافت موهای زائد صورت دارند و با استفاده از آن‌ها می‌توان نظافت شخصی صورت و دیگر قسمت‌های بدن را به‌خوبی انجام داد.

ایرادات متداول در تعمیرات ماشین ریش تراش فیلیپس

ایرادات متداول در تعمیرات ماشین ریش تراش فیلیپس و دلایل بروز آن‌ها

باوجود این که ماشین ریش تراش فیلیپس کارایی بسیار مناسبی دارد، برخی ایرادات آن می‌تواند کاربران این دستگاه را اذیت کند. با آشنایی با ایرادات متداول این دستگاه می‌توان از بروز آن‌ها جلوگیری کرد و سرعت عیب‌یابی دستگاه را افزایش داد. با ایرادات متداول ماشین ریش تراش فیلیپس آشنا می‌شویم.

ماشین ریش تراش فیلیپس روشن نمی‌شود

یکی از رایج‌ترین ایرادات ماشین ریش تراش فیلیپس، روشن نشدن آن است. این مشکل دلایل زیادی دارد و به همین خاطر پیشنهاد می‌شود عیب‌یابی و رفع آن را به یک نمایندگی تعمیرات ماشین ریش تراش فیلیپس مانند همیار ریپیر بسپارید. از جمله دلایل بروز این مشکل می‌توان به سوختن موتور، نفوذ آب، قطع سیم رابط، خرابی پریز برق مورد استفاده و قطع شدن تسمه اشاره کرد.

کنده شدن مو در هنگام استفاده از ریش تراش فیلیپس

در بسیاری از موارد در هنگام استفاده از ریش تراش فیلیپس، ریش افراد به‌جای بریده شدن، کنده می‌شود. از اصلی‌ترین دلایل بروز این مشکل می‌توان به‌ کند شدن تیغه‌ها و کاهش شارژ باتری دستگاه اشاره کرد. همچنین در برخی موارد با روغن‌کاری تیغه‌ها این مشکل حل می‌شود.

ایجاد صدای ناهنجار توسط ماشین ریش تراش فیلیپس

صدای تولیدشده توسط ماشین ریش تراش باید کاملا یکنواخت و بدون تناوب باشد. اگر ماشین ریش تراش فیلیپس شما صدایی ناهنجار و نامناسب تولید می‌کند، به این معنی است که مشکلی در قسمت‌های داخلی آن وجود دارد. برای تعمیر این مشکل باید از یک تعمیرکار مجرب و متخصص از نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس مانند همیار ریپیر کمک بگیرید. از اصلی‌ترین دلایل بروز این مشکل می‌توان به ضربه خوردن دستگاه اشاره کرد که باعث شکستگی چرخ‌دنده‌ها و دیگر قطعات داخلی ماشین ریش تراش می‌شوند.

معرفی قطعات مهم ماشین ریش تراش فیلیپس

در ساخت ماشین‌های ریش تراش فیلیپس از قطعات مختلفی مانند تیغه، سیم تبدیل و موتور استفاده شده است. هر یک از این قطعات تاثیر به‌خصوصی در عملکرد دستگاه شما دارند و خرابی هر یک از آن‌ها می‌تواند روی عملکرد کلی دستگاه تاثیر منفی بگذارد. به همین خاطر باید با تمام قطعات ریش تراش آشنایی کامل داشت.

تیغه ماشین ریش تراش فیلیپس

یکی از مهم‌ترین قطعات ماشین‌های ریش تراش فیلیپس، تیغه‌های آن‌ها هستند. این قطعه به‌صورت مستقیم با موی افراد در ارتباط است و با استفاده از نیروی تولید شده توسط موتور ریش تراش، موهای زائد را از بین می‌برد. باید اشاره کرد که ساختار تیغه‌ها بسته به مدل ریش تراش شما متفاوت است. اصلی‌ترین دلیل خرابی این قطعه استفاده نادرست از آن می‌باشد.

سیم تبدیل ریش تراش فیلیپس

اتصال ماشین ریش تراش به جریان برق از طریق سیم تبدیل انجام می‌شود. این سیم عموما بین 1 الی 1.5 متر طول دارد و در برابر حرارت بسیار مقاوم است. اصلی‌ترین دلیل خرابی این قطعه مهم، استفاده نادرست از آن می‌باشد.

شانه‌ها و دیگر لوازم جانبی ریش تراش فیلیپس

همراه ماشین ریش تراش فیلیپس انواع لوازم جانبی و شانه‌های مختلف ارائه می‌شود تا افراد بتوانند با ارتفاع دلخواه، ریش‌های خود را کوتاه کنند. این قطعات باوجود این که جزو قطعات اصلی دستگاه نیستند، اما تاثیر زیادی بر عملکرد ریش تراش دارند.

موتور ریش تراش فیلیپس

اصلی‌ترین قطعه ماشین ریش تراش فیلیپس، موتور آن است. این قطعه وظیفه تکان دادن تیغه‌های ریش تراش را برعهده دارد. موتور ریش تراش با اتصال به یک تسمه یا چرخ‌دنده، تیغه‌های دستگاه را تکان می‌دهد تا موی افراد بین تیغه‌ها رفته و سپس قطع شوند. موتور ماشین ریش تراش براثر ضربه، نفوذ آب و یا استفاده مداوم می‌تواند خراب شود و نیاز به تعمیر توسط نمایندگی پیدا می کند.

نکاتی برای افزایش عمر ماشین ریش تراش فیلیپس

ماشین‌های ریش تراش فیلیپس قیمت نسبتا بالایی دارند و بسیار باارزش هستند.  به همین خاطر افراد با رعایت برخی نکات مانند تعویض تیغه‌ها و تمیزکاری دستگاه می‌توانند عمر مفید آن را افزایش دهند. باید اشاره کرد که توجه به این نکات در کنار افزایش طول عمر ماشین ریش تراش، باعث بهبود کارایی آن نیز می‌شود. نکات مهم برای افزایش عمر ماشین ریش تراش فیلیپس عبارت‌اند از:

 • تمیزکردن ماشین ریش تراش بعد از هر بار استفاده: همان‌طور که می‌دانید، بعد از هر بار استفاده از ریش تراش، بسیاری از موهای تراشیده شده در قسمت‌های مختلف دستگاه باقی می‌مانند. این موها به‌مرورزمان باعث خرابی و کاهش راندمان ریش تراش می‌شوند. به همین خاطر باید بعد از هر بار استفاده از ماشین ریش تراش فیلیپس، با استفاده از فرچه و وسایل مخصوص، تیغه‌ها و دیگر قسمت‌های این دستگاه را تمیز کرد
 • تعویض تیغه‌ها برای عملکرد بهتر: تیز بودن تیغه‌ها یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در کارایی و عملکرد ریش تراش هستند. شما باید بعد از مدتی استفاده از این دستگاه، تیغه‌های آن را تعویض کنید. چرا که این تیغه‌ها براثر استفاده زیاد به‌مرور کند می‌شوند. امکان خرید انواع تیغه‌های دستگاه از مجموعه ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات ماشین ریش تراش فیلیپس وجود دارد
 • جلوگیری از نفوذ آب به داخل ریش تراش: نفوذ آب یکی از اصلی‌ترین دلایل خرابی ماشین‌های ریش تراش فیلیپس است. باید اشاره کرد که مدل‌های ضد آب این دستگاه مقاومت بسیار خوبی در برابر خرابی براثر نفوذ آب دارند

فروش و ارسال قطعات ریش تراش فیلیپس به سراسر کشور

قطعات ریش تراش اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال برند ریش تراش فیلیپس خود را از نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات ریش تراش فیلیپس خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه ریش تراش فیلیپس شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 3.6]

50 thoughts on “نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس در تهران”

 1. سلام
  چرخدنده سفیدرنگ روی شافت موتور(آرمیچر)
  ماشین ریشتراش فیلیپس,مدل غیرشارژی قدیمی,
  برای فروش دارید؟
  اگرموجودهست لطفاقیمت بفرستید؟
  خوزستان نمایندگی فروش قطعات وتعمیر دارید؟

 2. رضا صلواتیان

  سلام. ریش تراش AT890 فیلیپسدارم. یهو دیگه کار نمیکنه. شما تو یزد نمایندگی دارید. چطوری میشتونم تعمیر کنم؟

  1. پویا احمدی

   سلام
   من یک دستگاه ماشین ریش تراش یه تیغ فیلیپس شارژی دارم که متاسفانه توری تیغه ها پاره شده و نمی توان استفاده کرد. در ضمن خود تیغه ها هم کند شده. امکان تعمیر و تعویض وجود دارد؟

 3. سلام، من ریش تراش فیلیپس سری ۹۰۰۰ دارم، خط زن(تریمر) این دستگاه خراب شده و نیاز به تعمیر داره، آیا این قطعه قابل تعمیره یا باید تعویض بشه؟ (یک تعمیرکار تو جمهوری گفت تعمیر نمیشه و بهتره یکی دیگه بخری!)
  عکسش رو می تونم بفرستم.
  تشکر

  1. سلام
   ریش تراش مدل ۷۰۰۰ دارم
   تیغه ی که مخصوص زدن صورت میباشد،خراب شده. اگر این موجود باشه میخوام سفارش بدهم.

 4. سلام.یک ماه است ریش تراش چرخشی ۲۲۰ولت فیلیپس سری۵۰۰۰خریدم هنگام استفاده از ناحیه تیغه ها صدای جیغ میشنوم چه باید کرد

 5. سلام.ماشین ریش تراشی هیتاچی را باز کردم نمی تونم جمعش کنم. ممکنه قطعه بخواهد نمی دانم .راهنمایی بفرمایید. ممنون شهرستان هستم .گرگان

 6. سلام ریش تراش فیلیپس دارم باطریش خراب شده و شارژ نگه نمی‌دارد که روشن بشه قابل تعمیر هست و اینکه باید کجا بیارم برای تعمیر

 7. سلام من یه تریمر فیلیپس qt 4090 روشن نمیشه قطعات الکترونیکیش موجوده که برای تعمیر بیارم!؟ احتمالا قسمت تغذیه بردش مشکل داره….. لطفاً راهنمایی بفرمایین

 8. درود بر شما من یه دستگاه ماشین اصلاح بدن بادی گروم فلیپس دارم که توری روی تیغه اصلاح آن پاره شده، آیا تیغه یدک موجود است؟

 9. محمدرضا عباسی

  سلام وقت بخیر یک دستگاه فیلیپس BG2024 دارم زبانه پلاستیکی ای که به موتور متصل است و تیغه را حرکت می‌دهد شکسته شده است. آیا قابل تعمیر است ؟

 10. سلام ریشتراش فیلیپس rq1280 دارم ابتدا تا روشن میکردم نمیچرخید و اخطار میداد و بعد نه شارژ میشه نه روشن. قابل تعمیر هست؟

 11. با سلام و درود
  خار مخزن مو ماشین اصلاح فیلیپس مدل ۱۲۲۳ موجود دارین.قسمتی که براکت قفل میشه
  اگر موجود نیست راهنمایی کنید.جهت تعمیر خار .قفل براکت.

 12. سلام ریش تراش فیلیپس مدل bt5200شارژر و تیغ موجوددارید منظور همون سری ریش تراش هستش؟

 13. سلام من ریش تراش مدل ۱۶۰۶ دارم که قسمت خطزن آن از گلویی شکسته آیا یدکی آن را دارید؟ قیمتش چقدراست؟

 14. حسین افشاری

  سلام کیت برد ماشین ریش تراش مدل at890 دارید
  به علت زدن آداپتور اشتباهی توسط یکی از اعضا خانواده باعث سوختن کیت برد شده اگر دارید لطفاً اطلاع دهید ممنونم از لطف شما

 15. رضا خداویردی

  سلام .خسته نباشید فراوان،بنده ریش تراش فیلیپس HQ6640دارم. نگهدارنده تیغه که یه قطعه سه دایره ای از جنس نایلون مانندی داره شکسته،یا اگه نبود براکت میگن فکر کنم کاملش اگه موجود باشه ،با کمال قدردانی

 16. سلام ریش تراش فلیپس مدل hq5426 دارم دادم چک کردن گفتن IC سوخته خواستم بدونم شما Ic ریش تراش دارین جهت تعمیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین