نمایندگی تعمیرات سشوار در تهران

نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی در تهران

این روزها در بیشتر خانه‌ها در کنار لوازم آرایشی و بهداشتی، سشوار را هم می‌بینید و شامل برندهای مختلفی از جمله پرنسلی نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات سشوار پرنسلی تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان نمایندگی تعمیر انواع دستگاه سشوار پرنسلی در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات پرنسلی، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی سشوار پرنسلی خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر سشوار پرنسلی شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما سشوار پرنسلی شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی سشوار پرنسلی خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه سشوار پرنسلی در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر سشوار پرنسلی در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که سشوار پرنسلی آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات سشوار همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از سشوار شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات سشوار پرنسلی مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر سشوار پرنسلی، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور سشوار شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات سشوار پرنسلی وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

سشوار پرنسلی؛ یک وسیله پرکاربرد آرایشی

سشوار یک وسیله برقی پرکاربرد است که تقریبا در همه خانه‌ها پیدا می‌شود. از سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موی سر استفاده می‌شود. از این رو، این وسیله جزو پرفروش‌ترین لوازم خانگی به شمار می‌آید که به‌خصوص خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. البته این وسیله ممکن است در اثر استفاده زیاد، دچار مشکل شود که برای رفع ایرادات آن بهتر است به یک مرکز معتبر تعمیرات سشوار پرنسلی مراجعه کنید.

مشکلات رایج در تعمیرات سشوار پرنسلی در تهران

مشکلات رایج در تعمیرات سشوار پرنسلی و دلایل بروز آن‌ها

درصورتی‌که سشوار پرنسلی شما با مشکل مواجه شود یا اینکه کار نکند، ابتدا باید منبع الکتریکی که دستگاه به آن متصل است بررسی کنید. همچنین، ممکن است یکی از قطعات سشوار ایراد پیدا کرده باشد که در این صورت عملکرد سشوار مختل خواهد شد. مشکلات رایج این وسیله برقی را بررسی می‌کنیم.

خرابی سوئیچ روشن / خاموش سشوار پرنسلی

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برای سشوار پرنسلی ایجاد شود، خرابی سوئیچ روشن / خاموش آن است. البته سوئیچ تنها برای روشن / خاموش کردن دستگاه استفاده نمی‌شود و با آن می‌توان سرما و گرما و میزان شدت هوا را نیز تنظیم کرد. در صورتی خراب سوئیچ، در ابتدا باید اتصالات درون دستگاه را چک کنید. چنانچه از سالم بودن این اتصالات اطمینان حاصل کردید؛ بنابراین، باید سوئیچ را تعویض کنید.

فن سشوار پرنسلی کار نمی‌کند

فن سشوار جزو مهم‌ترین قطعات سشوار پرنسلی به شمار می‌آید که هوای بیرون را به درون دستگاه می‌کشد. هوای بیرون پس از عبور از سیم‌پیچ‌های ‌سشوار گرم می‌شود و به بیرون منتقل می‌شود. برای تست فن سشوار، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی همیار ریپیر استفاده کنید. تکنیسین‌های ‌ماهر در ابتدا مدار بسته موتور سشوار را چک می‌کنند. درصورتی‌که هیچ جریان الکتریکی در مدار وجود نداشته باشد، این موضوع نشان‌دهنده این است که موتور و فن سشوار مشکل پیدا کرده‌اند.

خرابی المنت سشوار پرنسلی

المنت نوعی سیم‌پیچ است که در سشوار پرنسلی به کار می‌رود و می‌تواند جریان‌های ‌شدید الکتریکی را تحمل کند. این بخش نیز جزو بخش‌های ‌اصلی دستگاه به شمار می‌آید. چرا که در صورت خرابی المنت، ممکن است کل دستگاه از کار بیفتد. این قطعه در مقایسه با سایر قطعات عمر کمتری دارد. در صورتی خرابی المنت، می‌تواند این قطعه را از یک نمایندگی معتبر تعمیرات سشوار پرنسلی مانند همیار ریپیر خریداری کنید.

معرفی مهم‌ترین قطعات سشوار پرنسلی

سشوارهای پرنسلی از قطعات مختلفی تشکیل می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به موتور سشوار، دیودها، هیتر و ترموستات اشاره کرد. در صورت بروز مشکل در هریک از این قطعات، کل دستگاه ممکن است از کار بیفتد. با کارکرد قطعات سشوار آشنا می‌شویم.

موتور سشوار پرنسلی

موتور به‌کاررفته در سشوار پرنسلی ابعاد کوچکی دارد و البته هزینه تعمیرات آن نیز چندان بالا نیست. آنچه در نصب موتور روی دستگاه مهم است، رعایت قطب‌بندی آن است. پایه‌ای از موتور که دارای علامت D است، جایگاه قطب مثبت موتور سشوار است. در صورتی این نکته رعایت نشود، موتور برعکس می‌چرخد و در نتیجه پس از مدتی می‌سوزد.

دیود سشوار پرنسلی

در سشوار پرنسلی پنج نوع دیود به‌کاررفته است؛ چهار دیود کم آمپر و یک دیود با آمپر بالا. دیودهای کم آمپر در واقع برای ایجاد پل دیود و هم‌راستا کردن تمامی امواج الکتریکی به کار می‌روند. از دیودهای با آمپر بالا نیز به‌منظور هم‌راستا کردن نیم موج‌ها استفاده می‌شود. وقتی‌که سشوار به برق متصل می‌شود. با زدن کلید اصلی، جریان از این نوع دیود عبور می‌کند و در نتیجه ولتاژ کاهش پیدا می‌کند.

المنت سشوار پرنسلی؛ قابل خرید از نمایندگی تعمیرات سشوار همیار ریپیر

کارکرد المنت، ایجاد حرارت در مسیر جریان باد است. المنت یک سیم‌پیچ است که در آن از کروم، آلومینیوم یا نیکل استفاده می‌شود و به دور یک هسته عایق پیچیده شده است. این قطعه می‌تواند شدت جریان بالای الکتریکی را تحمل کند. المنت در مسیر جریان هوای خروجی از دستگاه قرار می‌گیرد و در نتیجه با داغ شدن آن؛ حرارت هوای خروجی نیز افزایش خواهد یافت.

ترموستات سشوار پرنسلی

کارکرد سشوار، کنترل جریان عبوری در مدار سشوار است. وقتی دمای سشوار پرنسلی از حد معینی بالاتر می‌رود، ترموستات به‌طور خودکار مدار را قطع می‌کند تا از وارد شدن آسیب به آن جلوگیری کند. پس‌ازاینکه دمای سشوار کاهش پیدا کرد، ترموستات دوباره مدار را وصل می‌کند. در صورت خرابی ترموستات سشوار پرنسلی باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کرد. چرا که حرارت در داخل سشوار می‌ماند و ممکن است به بخش‌های ‌عایق و بدنه دستگاه آسیب بزند. در این مورد، نمایندگی‌های ‌معتبر تعمیرات سشوار پرنسلی مانند همیار ریپیر، از قطعاتی اورجینال برای تعویض قطعه معیوب استفاده می‌کنند.

فن سشوار پرنسلی؛ قطعه قابل خرید از نمایندگی تعمیرات سشوار همیار ریپیر

فن وظیفه ایجاد جریان هوا در سشوار پرنسلی را به عهده دارد. این قطعه همراه المنت روی محور موتور تعبیه‌شده است تا هوای گرم ایجادشده را به بیرون منتقل کند. ممکن است به دلایلی از جمله کشیده شدن مو به درون سشوار، ورود گردوخاک و بروز اتصالی در سیم‌کشی مدار، فن به‌درستی کار نکند و در نتیجه هوای گرم از سشوار خارج نشود.

فروش و ارسال قطعات سشوار پرنسلی به سراسر کشور

قطعات سشوار اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال برند سشوار پرنسلی خود را از نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات سشوار پرنسلی خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات سشوار پرنسلی است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه سشوار پرنسلی شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین