نمایندگی تعمیرات پنکه در تهران

نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا در تهران

پنکه جزو محبوب‌ترین وسایل سرمایشی موجود در بازار کشور است که طرفداران زیادی دارد و شامل برندهای مختلفی از جمله مدیا نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات پنکه مدیا تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان نمایندگی مجاز تعمیر انواع دستگاه پنکه مدیا در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات مدیا، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی پنکه مدیا خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر پنکه مدیا شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما پنکه مدیا شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی پنکه مدیا خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات دستگاه پنکه مدیا در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر پنکه مدیا در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که پنکه مدیا آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از پنکه شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات پنکه مدیا مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر پنکه مدیا، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور پنکه شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات پنکه مدیا وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

ایرادات رایجی که باید به نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا بسپارید

ایرادات رایجی که باید به نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا بسپارید

برخی خرابی‌ها در پنکه‌های مدیا رایج بوده و روش مشخصی برای تعمیر دارند. به همین دلیل در صورتی که چنین خرابی‌هایی را بیشتر بشناسید، برای تعمیر و خرید قطعه راحت‌تر تصمیم‌گیری می‌کنید. البته که تیم کارشناسان نمایندگی تعمیرات پنکه همیار ریپیر به چنین مشکلاتی کاملا آشنا بوده و آن‌ها را در کمترین زمان ممکن از بین می‌برند.

پنکه مدیا روشن نمی‌شود

زمانی که پنکه مدیا با فشردن دکمه روشن شروع به کار نمی‌کند، در قدم اول باید اتصال برق مورد بررسی قرار بگیرد. اگر پس از بررسی اصولی نسبت به جریان صحیح برق اطمینان پیدا کردید و باز مشکل پابرجا بود، احتمالا مشکلاتی مانند سوختن موتور، خرابی دکمه استارت، قطعی جریان داخلی وجود دارد.

روشن شدن موتور و نچرخیدن پره‌ها

در موارد بسیاری دیده شده که با فشردن دکمه استارت صدای موتور می‌آید، اما پروانه شروع به چرخش نمی‌کند. همچنین در صورت افزایش دادن سرعت پروانه شروع به کار خواهد کرد. در شرایطی که با افزایش سرعت مشکل از بین می‌رود، در بوش‌های پنکه مدیا مشکلاتی وجود دارد. در غیر این صورت باید سایر قسمت‌های موتور و خازن‌ها مورد بررسی قرار بگیرند. البته که نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر برای حل این مشکل رایج به شما کمک خواهند کرد.

افزایش صدای پنکه مدیا و شنیدن صداهای عجیب

افزایش صدای پنکه مدیا جزو آن ایراداتی است که برای مصرف کننده آزاردهنده محسوب می‌شود. در پنکه‌های برند مدیا تردید چندان زیادی نسبت به کیفیت و طراحی وجود ندارد. بلکه باید مشکلات این چنینی را در قسمت‌های مکانیکی مانند بوش‌ها، پروانه، موتور، محور گردان و سایت قسمت‌های محرک جستجو کرد.

بالا رفتن دمای پنکه مدیا

در صورتی که پنکه مدیا پس از مدتی کار حرارت بالایی پیدا می‌کند، باید هرچه سریع‌تر مشکل برطرف شود. اول از همه داغ شدن پنکه پرتاب هوای گرم را به همراه دارد. همچنین نادیده گرفتن این مشکلات می‌تواند در آینده هزینه زیادی را روی دوش مصرف‌کننده بگذارد؛‌ زیرا داغ شدن پنکه ارتباط مستقیم با موتور یا سیم پیچی آن دارد. البته که این مشکل باعث افزایش مصرف برق پنکه شما شده که به تنهایی افزایش هزینه‌های جانبی را به همراه دارد.

عملکرد نادرست قابلیت‌های جانبی پنکه مدیا

در پنکه‌های مدیا قابلیت‌های جانبی مختلفی مانند تایمر، حالت خواب و دیگر موارد این چنینی وجود دارد. اگر هر یک از این قابلیت‌ها عملکرد درستی ندارند، باید با نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر تماس بگیرید. توجه داشته باشید که برای طراحی این قابلیت‌ها از مدارهای الکتریکی و سیستم‌های پیچیده استفاده شده که تعمیر آن‌ها نیازمند مهارت بالایی است. تعمیرکاران مجرب نمایندگی مدیا نیز با تجربه و تخصص بالای خود آماده هستند که چنین مشکلاتی را به سادگی رفع کنند.

معرفی قطعات پنکه‌ های مدیا

یکی از خدمات مهمی که نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر به مشتریان خود ارائه می‌کند، عرضه انواع قطعات پنکه مدیا است. همچنین تمامی قطعات عرضه شده توسط نمایندگی کاملا اصلی بوده و عملکرد بی‌نظیری را از خود ارائه می‌دهند. البته که لیست کاملی از قطعات پنکه در نمایندگی تعمیرات مدیا قرار گرفته تا برای خرید قطعات معیوب دستگاه خود هیچ محدودیتی نداشته باشید.

موتور اصلی پنکه مدیا

موتور جزو اصلی‌ترین قطعات پنکه مدیا است و پروانه را در سرعت‌های مختلف می‌چرخاند. همچنین موتورها در ابعاد متفاوت و توان کاری گوناگون تولید شده و جزو قطعات گران پنکه‌ محسوب می‌شود. البته که نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر لیست کاملی از موتورهای الکتریکی مخصوص را تهیه کرده تا برای تامین این قطعه و تعمیرات خرابی‌های مربوط به آن بهترین خدمات ممکن را ارائه دهد.

گیربکس و محور گردان

شرکت مدیا برای افزایش راندمان کاری موتور و کاهش انرژی گیربکس یا جعبه دنده مخصوصی را قرار داده تا شرایط انتقال نیرو را به پروانه ایده‌آل‌تر کند. همچنین گیربکس‌های پنکه مدیا دارای جنس پلاستیکی هستند و به مرور زمان مستهلک می‌شوند. توجه داشته باشید که گیربکس‌ها در تغییر زاویه پرتاب باد پنکه نقشی ندارند؛ زیرا این کار به صورت جداگانه توسط محورهای گردان انجام خواهد شد.

دکمه و دنده استپ

دکمه و دنده استپ همان اهرم موجود در قسمت پشتی پنکه‌های مدیا ایستاده و رومیزی است که قابلیت حرکت چرخان را فعال و غیرفعال می‌کند. اگر در اثر وارد شدن فشار اضافی دکمه استپ شکسته یا حالت چرخان عملکرد درستی ندارد، کافیست با نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر تماس بگیرید تا مشکل با قطعات اصلی در کمترین زمان ممکن رفع شود.

بدنه و فریم پروانه

پنکه‌های رومیزی یا ایستاده دارای طراحی بدنه جذاب و چشم نوازی هستند. اگر این بدنه جذاب به هر دلیلی آسیب ببیند، زیبایی پنکه از بین رفته و قطعات دیگر در معرض آسیب‌های محیطی مانند ورود رطوبت یا گرد و خاک قرار می‌گیرند. البته نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر لیست کاملی از قطعات بدنه را عرضه می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • گلویی پشت که وظیفه نگهداری موتور را دارد
  • فریم توری پشت و جلو
  • نیم بدنه بالا یا پایین
  • میله‌های نگهدارنده بدنه
  • پایه اصلی
  • قالپاق‌ها یا پیچ‌های تنظیم ارتفاع یا زاویه پنکه
  • انواع دکمه و قاب دکمه
  • گیره‌ها، سر پایه و پیچ‌های تلسکوپی

در صورتی که بدنه پنکه مدیا شما به هر دلیلی آسیب دیده است و نیاز به قطعات بالا دارد، کافیست کار را به نمایندگی تعمیرات پنکه‌ مدیا همیار ریپیر بسپارید و مشکل را به کارشناسان اعلام کنید. سپس در مدتی کوتاه قطعات بدنه را به بهترین کیفیت و قیمت دریافت خواهید کرد.

پروانه پنکه مدیا

بدیهی است که اصلی‌ترین قطعه هر پنکه‌ای پروانه است؛ زیرا بدون این قطعه عملا دستگاه توانایی پرتاب باد را از دست می‌دهد. پروانه‌ها جزو قطعات با دوام پنکه‌های مدیا محسوب می‌شوند، اما از آسیب‌هایی مانند شکستگی به علت ضربه، از دست دادن شکل ظاهری به خاطر عمر طولانی و دیگر مشکلات این چنینی در امان نیستند. همچنین در برخی موارد عمر طولانی پروانه باعث افزایش صدای پنکه شده و تعویض آن می‌تواند صدای کار دستگاه را به طور چشمگیری کاهش دهد.

میله روتور و روتور کامل

میله روتور و مجموعه کامل روتور در واقع محور اصلی موتور پنکه‌های مدیا محسوب می‌شوند که نیروی موتور را به پروانه انتقال می‌دهند. شاید تصور کنید که پیدا کردن قطعات جزئی مانند روتور سخت باشد و هنگام خرابی این قسمت باید هزینه زیادی بپردازید. اگر چنین باوری دارید، با کمک نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر خواهید دید که چنین مشکلاتی به لطف قطعات یدکی کامل به راحتی حل می‌شوند.

بوش و جفت سربی

بوش‌ها در سیستم‌های مکانیکی چرخان یک عضو جدا نشدنی هستند و تاثیر مستقیمی روی مشکلات پرتکرار دارد. همچنین در چنین سیستم‌هایی جفت سربی توازن وزن نیز دیده می‌شود که روی عملکرد بهتر سیستم تاثیر خواهند داشت. در نمایندگی تعمیرات پنکه‌ مدیا همیار ریپیر این قطعات را نیز می‌توان با قیمتی ناچیز خریداری کرد.

فروش و ارسال قطعات پنکه مدیا به سراسر کشور

قطعات پنکه اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اوریجینال برند پنکه مدیا خود را از نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات پنکه مدیا خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه پنکه مدیا شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 1.5]

9 thoughts on “نمایندگی تعمیرات پنکه مدیا در تهران”

  1. با سلام گلویی Mideaپنکه ایستاده FS40-7AR مدل ،شکسته و این قطعات را می توانم تهیه کنم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین