نمایندگی تعمیرات کتری برقی در تهران

نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس در تهران

لوازم خانگی برقی مانند کتری های برقی فیلیپس باید تحت نظر متخصصان تعمیر شوند. چرا که تعمیر این لوازم بسیار حساس است و تعمیرات غیر اصولی آن‌ها می‌تواند به سیم‌کشی خانه آسیب جدی بزند و یا حتی باعث آتش‌سوزی شود. کتری های برقی فیلیپس یکی از پرفروش‌ترین انواع لوازم خانگی برقی در بازار است که بسیاری از مالکان این وسیله به دنبال یک مرکز و نمایندگی تعمیرات آن‌ هستند. مرکزی که خدمات پشتیبانی مناسب داشته باشد و بتوان از آن قطعات اورجینال این دستگاه را خریداری کرد. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس با بهترین تعمیرکاران و پشتیبانی 24 ساعته در کنار شما است.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات فیلیپس، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی کتری برقی فیلیپس خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر کتری برقی فیلیپس شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما کتری برقی فیلیپس شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی کتری برقی فیلیپس خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب برترین نمایندگی تعمیرات کتری برقی در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر کتری برقی فیلیپس در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که کتری برقی فیلیپس آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از کتری برقی فیلیپس شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات کتری برقی فیلیپس مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر کتری برقی فیلیپس، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور کتری برقی شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات کتری برقی فیلیپس وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

کتری برقی فیلیپس؛ وسیله‌ای پرکاربرد در آشپزخانه

کتری برقی برای رساندن دمای آب به ‌نقطه جوش بدون استفاده از گاز کاربرد دارد. افراد می‌توانند از آب جوش تولیدشده توسط این کتری، انواع دمنوش‌ها، چای و یا قهوه تهیه کنند. سرعت کار کتری برقی بسیار بالا است و می‌تواند در کم‌تر از پنج دقیق دمای آب را به نقطه جوش برساند.

ایرادات متداول در تعمیرات کتری برقی فیلیپس توسط نمایندگی

ایرادات متداول در تعمیرات کتری برقی فیلیپس و دلایل بروز آن‌ها

برای عیب‌یابی اصولی کتری برقی فیلیپس در ابتدا باید با ایرادات متداول این دستگاه آشنا شد. از جمله این ایرادات می‌توان به روشن نشدن کتری، رسوب‌گذاری و پریدن فیوز هنگام استفاده از آن اشاره کرد. دلایل بروز هر یک از این مشکلات مشخص است و با بررسی ظاهری می‌توان عیب‌یابی کتری برقی را مطابق با این ایرادات انجام داد.

عیوب رایج کتری های برقی فیلیپس عبارت‌اند از:

  • کتری برقی روشن نمی‌شود: این ایراد یکی از متداول‌ترین ایرادات کتری های برقی فیلیپس است که دلایل بروز آن می‌تواند بسیار گسترده باشد. خرابی ترموستات، خرابی کلید پریز، خرابی سیم اتصال و خرابی المنت‌های دستگاه از دلایل بروز این مشکل است اما پیشنهاد می‌شود عیب‌یابی آن را به یک نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس مانند همیار ریپیر بسپارید
  • کتری برقی رسوب کرده است: در برخی موارد، کف و دیواره‌های کتری برقی فیلیپس رسوب می‌کند. این رسوبات رنگ سفید یا کرمی دارند و به‌سختی پاک می‌شوند. دلیل بروز این مشکل استفاده از آب تصفیه نشده و دارای املاح است. برای از‌بین‌بردن این رسوبات می‌توانید از سرکه رقیق شده با آب استفاده کنید
  • پریدن فیوز با روشن‌کردن کتری برقی: اگر زمانی که کتری برقی فیلیپس خود را روشن می‌کند، فیوز منزلتان می‌پرد، سیم‌کشی کتری شما دارای اتصالی است و باید هرچه سریع‌تر توسط تعمیرکاران یک نمایندگی معتبر تعمیرات کتری فیلیپس مانند همیار ریپیر برقی تعمیر شود. این ایراد یکی از خطرناک‌ترین ایرادات متداول کتری های برقی است که باید کاملا آن را جدی گرفت
  • کتری برقی سروصدای ناهنجار تولید می‌کند: خرابی المنت‌های حرارتی و ترموستات‌های کتری برقی فیلیپس می‌تواند باعث ایجاد سروصدای ناهنجار در هنگام به جوش آمدن آب شود. این ایراد باید توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص از نمایندگی های مجاز تعمیرات کتری برقی فیلیپس رفع شود و به همین خاطر از دست‌کاری کتری برقی بدون دانش کافی خودداری کنید

نکاتی برای افزایش طول عمر کتری برقی فیلیپس

افزایش قیمت انواع لوازم خانگی برقی باعث شده است که افراد با رعایت نکات مراقبتی، طول عمر لوازم منزل خود را افزایش دهند. برای افزایش طول عمر کتری برقی فیلیپس فیلیپس نیز نکاتی وجود دارد که رعایت آن‌ها می‌تواند طول عمر کتری شما را به‌شدت افزایش دهد. یکی از این نکات استفاده از آب تصفیه‌شده برای عدم رسوب‌گذاری کتری است. آب‌های سنگین و دارای املاح به المنت‌ها و دیگر قسمت‌های داخلی کتری برقی آسیب جدی وارد می‌کنند. از طرف دیگر استفاده اصولی و درست مطابق با توضیحات دفترچه راهنما نیز از دیگر نکاتی است که برای افزایش طول عمر کتری برقی باید آن را رعایت کرد.

معرفی مهم‌ترین قطعات کتری برقی فیلیپس

باتوجه به این‌ که کتری برقی فیلیپس با چای‌ساز این برند متفاوت است، این وسیله قطعات بسیار کم‌تری دارد. از جمله این قطعات می‌توان به ترموستات، المنت‌های حرارتی، کلید روشن و خاموش و لامپ خبر اشاره کرد. هر یک از این قطعات تاثیر مخصوص به خود را در عملکرد نهایی کتری برقی دارند و به همین خاطر در صورت دستگاه، باید در ابتدا این قطعات را به‌صورت جداگانه عیب‌یابی کرد. شما می‌توانید تمام قطعات معیوب کتری برقی خود را از تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس خریداری کنید. با مهم‌ترین قطعات کتری برقی آشنا می‌شویم.

ترموستات کتری برقی فیلیپس

کتری های برقی فیلیپس دارای دو ترموستات هستند که از افزایش بیش از اندازه دمای المنت‌های دستگاه جلوگیری می‌کنند تا دستگاه آسیب نبیند. این قطعه عموما به‌سادگی خراب نمی‌شود اما از اصلی‌ترین دلایل خرابی آن می‌توان به پایان عمر مفیدش یا نوسان جریان برق اشاره کرد.

المنت‌های حرارتی

افزایش دمای آب درون کتری برقی فیلیپس با استفاده از المنت‌های حرارتی تعبیه شده در کف کتری انجام می‌شود. این المنت‌ها از طریق یک سوکت به بدنه یا سینی دستگاه متصل می‌شوند و با جریان یافتن برق، دمای آب درون کتری به نقطه جوش می‌رسد. نوسان برق و نفوذ آب از دلایل اصلی خرابی این قطعه هستند.

کلید روشن و خاموش

یکی از مهم‌ترین اما ساده‌ترین قطعات کتری های برقی فیلیپس، کلید روشن و خاموش آن است. این کلید المنت‌های دستگاه را برای جوش آوردن آب فعال می‌کند. باتوجه به استفاده بسیار زیاد از این کلید، احتمال خرابی آن براثر استفاده نادرست یا واردشدن فشار بیش از اندازه بالا است.

لامپ خبر کتری برقی فیلیپس

تمام کتری های برقی فیلیپس دارای یک لامپ خبر آبی یا قرمزرنگ هستند که در زمان فعال‌شدن المنت دستگاه روشن می‌شود. این لامپ ازآن‌جهت اهمیت دارد که روشن شدن آن به معنی فعال‌شدن المنت‌های دستگاه است. همچنین این لامپ یک قطعه ایمنی نیز به‌شمار می‌آید.

فروش و ارسال قطعات کتری برقی فیلیپس به سراسر کشور

قطعات کتری برقی اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال برند کتری برقی فیلیپس خود را از نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات کتری برقی فیلیپس خود را به نمایندگی ما بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان نمایندگی تعمیرات کتری برقی فیلیپس است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه کتری برقی فیلیپس شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین