نمایندگی تعمیرات خردکن برقی در تهران

مرکز تعمیرات خردکن برقی بوش در تهران

یکی از کاربردی‌ترین انواع لوازم برقی در آشپزخانه، خردکن برقی یا آسیاب برقی است و شامل برندهای مختلفی از جمله بوش نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات خردکن برقی بوش معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات خردکن برقی بوش تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیر انواع دستگاه خردکن برقی بوش در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان مرکز تعمیرات خردکن برقی بوش

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات خردکن برقی بوش را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان یکی از برترین مراکز تعمیرات بوش، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی خردکن برقی بوش خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر خردکن برقی بوش شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما خردکن برقی بوش شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی خردکن برقی بوش خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب یکی از برترین مراکز تعمیرات دستگاه خردکن برقی بوش در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در مرکز تعمیر خردکن برقی بوش در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که خردکن برقی بوش آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در مرکز تعمیرات خردکن برقی همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از خردکن برقی بوش شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات خردکن برقی بوش مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر خردکن برقی بوش، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور خردکن برقی شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات خردکن برقی بوش وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

خردکن برقی بوش؛ بهترین وسیله برای خرد کردن مواد غذایی

آسیاب کردن برخی از مواد غذایی مانند دانه‌های فلفل، قهوه و ادویه‌ها تنها با استفاده از آسیاب‌های برقی یا خردکن برقی ممکن است. با استفاده از خردکن برقی می‌توان پیاز، سیر، مغز گردو و دیگر دانه‌های روغنی را نیز آسیاب و خرد کرد.

ایرادات متداول در تعمیرات خردکن برقی بوش توسط نمایندگی

ایرادات متداول در تعمیرات خردکن برقی بوش و دلایل بروز آن‌ها

باتوجه به این که خردکن های برقی‌ بوش ساختار ساده‌ای دارند، ایرادات متداول آن‌ها نیز بسیار کم است. به‌طور کلی این تجهیزات عیوب زیادی ندارند و ایرادات متداول آن‌ها در سه مورد خلاصه می‌شود که دلایل بروز هر یک از این سه ایراد، باید یکدیگر متفاوت است. این سه ایراد عبارت‌اند از:

  • خردکن برقی سروصدای ناهنجار تولید می‌کند: دلیل اصلی بروز این مشکل آزاردهنده، خرابی قطعات داخلی موتور و یا شکستگی چرخ‌دنده‌های متصل به محور چرخ تیغه دستگاه است. تعمیر این مشکل یک کار تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات خردکن برقی بوش انجام شود
  • خردکن برقی روشن نمی‌شود: این مشکل یکی از رایج‌ترین ایرادات خردکن برقی‌ های بوش است. از اصلی‌ترین دلایل بروز این مشکل می‌توان به خرابی دوشاخه دستگاه، سوختن موتور، خرابی ضامن درب، قرارنگرفتن درست درب روی خردکن برقی و قفل شدن چرخ‌دنده‌های موتور اشاره کرد
  • قدرت خردکن برقی کاهش یافته است: در برخی موارد خردکن برقی بوش روشن می‌شود اما قدرت همیشگی را ندارد و نمی‌تواند به‌خوبی مواد غذایی را خرد و آسیاب کند. این مشکل یکی دیگر از ایرادات متداول این دستگاه است که می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. اصلی‌ترین دلیل بروز کاهش قدرت خرد کردن، کند شدن تیغه‌های دستگاه است. البته خرابی سیم‌پیچ موتور نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود

نکاتی برای افزایش طول عمر خردکن برقی بوش

خردکن های برقی‌ بوش از قدیمی‌ترین و مشهورترین محصولات این برند هستند و برخی از خانم‌های خانه‌دار دستگاه‌های خردکن برقی را با نام می‌شناسند. به همین خاطر خردکن برقی‌های این برند از باارزش‌ترین لوازم خانه به‌شمار می‌آیند و باید با رعایت برخی نکات مراقبی، از خراب شدن زودهنگام آن‌ها جلوگیری کرد. اصلی‌ترین دلیل خرابی این دستگاه‌ها، پرکردن بیش از حد مجاز مخزن آن‌ها با مواد غذایی است. در این موارد ممکن است تیغه و یا جداره دستگاه خراب شوند و دستگاه دیگر کارایی لازم را نداشته باشد.

شما با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه می‌توانید روش صحیح استفاده از آن را آموزش ببینید. باید اشاره کرد که در صورت خرابی خردکن برقی خود می‌توانید تعمیر آن را به تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان یکی از برترین مراکز تعمیرات خردکن برقی بوش بسپارید تا تعمیرکاران ما کار تعمیر آن را به شکلی اصولی انجام دهند.

معرفی قطعات مهم خردکن برقی بوش

باوجود این که خردکن برقی ساختار ساده‌ای دارد اما تعداد قطعات به‌کاررفته در آن‌ها بسیار زیاد است. از جمله این قطعات می‌توان به موتور، تیغه‌های فلزی و درب دستگاه اشاره کرد. از میان تمام قطعات خردکن برقی، این سه قطعه تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد دستگاه دارند. چرا که بدون این سه قطعه خردکن برقی کار نمی‌کند. از طرف دیگر باید گفت که برای عیب‌یابی اصولی خردکن برقی باید با تمام قطعات آن آشنایی کامل داشت. به همین خاطر با مهم‌ترین قطعات آسیاب برقی آشنا می‌شویم.

موتور خردکن برقی بوش

مهم‌ترین قطعه خردکن برقی، موتور آن است. این قطعه وظیفه تامین نیروی لازم برای چرخ تیغه‌های فلزی دستگاه را برعهده دارد. این نیرو توسط آرمیچر و سیم‌پیچ موتور و البته جریان برق تامین می‌شود. اصلی‌ترین دلیل خرابی موتورهای خردکن برقی، استفاده نادرست از دستگاه و نوسان جریان برق است. در صورت خرابی این قطعه پیشنهاد می‌شود تعمیر آن را به تعمیرکاران تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات خردکن برقی بسپارید تا کار تعمیر آن کاملا اصولی انجام شود.

تیغه‌های فلزی آسیاب برقی بوش

خردکن برقی بوش برای خرد کردن انواع مواد غذایی از تیغه‌های استیل بسیار تیز خود استفاده می‌کند. این تیغه‌ها از طریق نیروی تولیدشده توسط موتور دستگاه با سرعت بسیار بالایی می‌چرخند و تمام مواد غذایی را کاملا خرد می‌کنند. آسیاب کردن مواد غذایی اسیدی و البته بسیار سخت می‌تواند به مرور زمان باعث خرابی و کندی تیغه‌های فلزی خردکن برقی شما شود.

درب مخزن خردکن برقی بوش

یکی دیگر از مهم‌ترین قطعات خردکن های برقی‌ بوش، درب مخزن آن‌ها است. از آن‌جایی که با استفاده از این دستگاه مواد غذایی به‌صورت کامل پودر می‌شوند، در هنگام استفاده از آن به یک درب برای جلوگیری از پخش شدن مواد غذایی نیاز است. باید اشاره کرد که درب مخزن خردکن برقی نقش ضامن ایمنی را هم در این دستگاه ایفا می‌کند. تا زمانی که درب دستگاه به‌صورت کامل بسته نشده باشد، موتور دستگاه روشن نمی‌شود و تیغه‌های آن نمی‌چرخد. وارد شدن ضربه و شکستگی از اصلی‌ترین دلایل خرابی درب مخزن خردکن برقی‌ها هستند.

مخزن پلاستیکی خردکن برقی بوش

برای آسیاب مواد غذایی و ادویه‌ها توسط خردکن برقی بوش، باید این مواد را درون مخزن پلاستیکی دستگاه ریخت. این مخزن قابلیت جداشوندگی دارد تا بتوان به‌آسانی آن را تخلیه کرد. همچنین این قابلیت برای شست‌وشوی آسان‌تر این قطعه نیز در نظر گرفته شده است. عموما مخزن پلاستیکی خردکن برقی‌ها خراب نمی‌شوند اما استفاده نادرست از این دستگاه می‌تواند در نهایت منجر به خرابی و شکستگی مخزن آن شود. درصورتی‌که مخزن خردکن برقی بوش شما خراب شد، می‌توانید نسخه یدکی اورجینال آن را از تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان یکی از برترین مراکز تعمیرات خردکن برقی بوش خریداری کنید.

فروش و ارسال قطعات خردکن برقی بوش به سراسر کشور

قطعات خردکن برقی اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال برند خردکن برقی بوش خود را از مرکز خدمات تعمیرات خردکن برقی بوش همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات خردکن برقی بوش خود را به همیار ریپیر بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیرات خردکن برقی بوش است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه خردکن برقی بوش شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین