نمایندگی تعمیرات آب مرکبات گیری در تهران

مرکز تعمیرات آب مرکبات گیری بوش در تهران

آب انواع مرکبات مانند پرتقال و نارنگی از نوشیدنی‌های ‌‌خوش‌طعم و پرخاصیت است. اگر هم در تهیه این نوشیدنی از دستگاه آب مرکبات گیری استفاده کنید، لذت نوشیدن این آب‌میوه طبیعی برای شما دوچندان می‌‌‌‌شود. این دستگاه شامل برندهای مختلفی از جمله بوش نیز می باشد. اما برند دستگاه شما هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی نمایندگی تعمیرات آب مرکبات گیری بوش معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات آب مرکبات گیری بوش تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیر انواع دستگاه آب مرکبات گیری بوش در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

ویژگی‌های ما به‌عنوان مرکز تعمیرات آب مرکبات گیری بوش

مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات منحصربه‌فرد است که یک نمایندگی تعمیرات آب مرکبات گیری بوش را به بهترین مرکز تعمیر این دستگاه تبدیل می‌کند. تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان یکی از برترین مراکز خدمات تخصصی تعمیرات بوش، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کنار خدمات عالی، رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌های مجموعه ما، ارائه خدمات تعمیرات در محل است.

با استفاده از این سرویس شما دیگر به جابه‌جایی آب مرکبات گیری بوش خود برای تعمیر آن نیاز ندارید و تنها با یک تماس می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محلتان حاضر می‌شوند تا کار تعمیر آب مرکبات گیری بوش شما را شروع کنند. باید اشاره کرد که تعمیرکاران مجموعه ما از میان مجرب‌ترین و بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی و برقی انتخاب شده‌اند تا کیفیت کار آن‌ها ایده‌آل باشد.

برای مثال تمام خدمات تعمیرات مجموعه همیار ریپیر دارای گارانتی است و ما آب مرکبات گیری بوش شما را با تضمین معتبر تعمیر می‌کنیم تا خیال شما از بابت کیفیت و دوام تعمیرات ما راحت باشد. پاسخگویی شبانه‌روزی از دیگر ویژگی‌های کاربردی مجموعه ما است. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای بررسی دلیل خرابی آب مرکبات گیری بوش خود با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مشکل دستگاه شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تکنسین‌های مجموعه را به محل شما اعزام می‌کنند تا کار تعمیر دستگاه شما با سرعت بالایی انجام شود. مجموعه ما تلاش می‌کند تا با ارائه انواع خدمات به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند و لقب یکی از برترین مراکز تعمیرات دستگاه آب مرکبات گیری بوش در تهران را برای خود حفظ نماید.

هزینه‌های تعمیرات در مرکز تعمیر آب مرکبات گیری بوش در تهران

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که آب مرکبات گیری بوش آن‌ها خراب شده است، هزینه تعمیرات دستگاه می‌باشد. میزان هزینه‌های تعمیرات در مرکز تعمیرات آب مرکبات گیری همیار ریپیر به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌تواند مقدار آن را به طور دقیق مشخص کرد. برای مثال اگر قطعه‌ای از آب مرکبات گیری شما معیوب شده باشد، تعمیرکار مجموعه ما باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کند.

هزینه قطعات اورجینال موجود در تعمیرگاه ما با نرخ روز محاسبه می‌شود و این یکی دیگر از دلایلی است که نمی‌توان قیمتی مشخص برای هزینه‌های تعمیرات آب مرکبات گیری بوش مشخص کرد. باید اشاره کرد که تمام نرخ‌های مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه استان تهران است و مجموعه ما تلاش می‌کند خدمات خود را با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. همچنین هزینه تمام خدمات ما با فاکتور رسمی و شفاف ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت شفافیت هزینه خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار بر میزان هزینه تعمیر آب مرکبات گیری بوش، میزان خرابی دستگاه است. برای مثال اگر کلید پاور آب مرکبات گیری شما خراب شده باشد، این قطعه با هزینه‌ای بسیار اندک تعویض یا تعمیر می‌شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد امکان تعمیر قطعات آب مرکبات گیری بوش وجود ندارد و تعمیرکاران مجموعه ما باید قطعه معیوب دستگاه شما را تعویض کنند. . باید اشاره کرد که هزینه تعمیر قطعات از تعویض آن‌ها در مجموعه ما پایین‌تر است.

آب مرکبات گیری بوش؛ وسیله‌ای پرکاربرد در منزل

دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری این امکان را ایجاد کرده‌اند که هرکس بتواند به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان، انواع آب مرکباتی همچون پرتقال، نارنج، لیمو و گریپ‌فروت را تهیه کند. نوشیدن این آب‌میوه‌های ‌‌طبیعی به حفظ سلامتی شما کمک می‌‌‌‌کنند. دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش دارای دو نوع مدل دستی و مکانیکی هستند و هر روز مدل‌های ‌‌جدیدتری از این دستگاه‌ها ‌روانه بازار لوازم خانگی می‌‌‌‌شود.

ایرادات متداول در تعمیرات آب مرکبات گیری بوش توسط نمایندگی

ایرادات متداول در تعمیرات آب مرکبات گیری بوش و دلایل بروز آن‌ها

گاهی ممکن است دستگاه آب مرکبات گیری بوش شما به‌درستی کار نکند. این مشکل می‌‌‌‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که البته ممکن است به دلیل استفاده نادرست از دستگاه رخ داده باشد. با ایرادات متداول دستگاه آب مرکبات گیری بوش آشنا می‌‌‌‌شویم.

گیر کردن تفاله؛ یکی از دلایل عدم عملکرد درست دستگاه آب مرکبات گیری بوش

برخی مواقع ممکن است در بین تفاله‌ها، تکه‌هایی بزرگ از مرکبات نیز وجود داشته باشد. وقتی که در مخزن آب مرکبات گیری بوش بیش از اندازه تفاله جمع شود، فشار واردشده به موتور دستگاه نیز افزایش می‌‌‌‌یابد و در نتیجه عملیات آب‌گیری به‌درستی انجام نخواهد شد. در واقع مخزن مورد استفاده در این دستگاه‌ها ‌ظرفیت محدودی دارد و در صورت پر شدن این ظرفیت، دستگاه دچار مشکل می‌‌‌‌شود.

خرابی تیغه دستگاه

چنانچه تیغه دستگاه آب مرکبات گیری بوش دچار خرابی یا کندی شود، عملیات آب‌گیری نیز به‌درستی انجام نخواهد شد. در مواقعی نیز ممکن است بین تیغه دستگاه و صفحه زیر آن فاصله زیادی وجود داشته باشد که این موضوع نیز می‌‌‌‌تواند یکی از دلایل بروز مشکل در دستگاه باشد. چنانچه با این مشکل مواجه شدید، بهترین راه استفاده از خدمات تخصصی تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی و نمایندگی تعمیرات آب مرکبات گیری بوش است.

مسدود شدن فیلتر دستگاه آب مرکبات گیری بوش

فیلتر دستگاه نیز یکی از اجزای مهم دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش هستند که کارکرد اصلی آن‌ها ‌جلوگیری از ورود تفاله‌ها ‌به مخزن است. بنابراین، به هنگام استفاده از دستگاه باید این قطعه را به‌طور دائم تمیز کنید و اجازه ندهید که دچار انسداد شود. همچنین، قطعات مختلف آب مرکبات گیری از جمله فیلتر و تیغه آن را باید در جای صحیحی خود قرار دهید تا هنگام کار کردن دستگاه جابجا نشوند.

معرفی قطعات مهم آب مرکبات گیری بوش

دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش از اجزای فراوانی تشکیل نشده‌اند. البته عیب‌یابی دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش کار ساده‌ای نیست و صرفا افراد متخصص می‌‌‌‌توانند قطعات معیوب دستگاه را تعمیر کنند یا در صورت لزوم آن‌ها ‌را تعویض نمایند. یکی از قطعات مهم دستگاه آب مرکبات گیری فیلتر آن است. فیلترهای این دستگاه‌ها ‌در دو جنس پلاستیکی و فلزی در بازار موجود هستند و خروجی آب مرکبات از این فیلترها کاملا صاف و یکنواخت است. سایر قطعات به‌کاررفته در این مدل از دستگاه‌ها ‌عبارت‌اند از:

 • درپوش دستگاه
 • سر مخروطی در ابعاد مختلف
 • ریمر
 • ظرف جمع‌آوری آب‌میوه
 • دهانه ضد چکه خروج آب‌میوه
 • بدنه اصلی دستگاه

ریمر یکی از اجزای اصلی دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش به شمار می‌‌‌‌آید. این قطعه با سرعت بالا می‌‌‌‌چرخد و با تراشیدن جداره‌های ‌‌مرکبات، آب آن‌ها ‌را از مرکبات و تفاله‌ها ‌جدا می‌‌‌‌کند. افرادی که می‌‌‌‌خواهند در هر بار استفاده از دستگاه آب مرکبات گیری حجم بالایی از آب‌میوه را تهیه کنند، بهتر است مدل‌هایی از این دستگاه را خریداری کنند که دارای دو یا سه ریمر هستند.

ریمرها در انواع مدل‌های ‌‌دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش دارای ویژگی‌های ‌‌مختلفی هستند. در برخی از مدل‌ها باید مرکبات را روی ریمر قرار دهید تا عملیات آب‌گیری به‌صورت خودکار انجام شود. اما در برخی از آن‌ها باید مرکبات را روی ریمر بگذارید و آنگاه اهرم را به سمت پایین حرکت دهید تا آبگیری به‌صورت اتوماتیک انجام شود.

نکاتی مهم برای افزایش طول عمر دستگاه آب مرکبات گیری بوش

هنگام استفاده از دستگاه‌های ‌‌آب مرکبات گیری بوش باید به برخی نکات توجه داشته باشید تا علاوه بر اینکه دستگاه خود را سالم نگه دارید، بتوانید چندین سال از آن استفاده کنید. با نکات مهم برای افزایش طول عمر این دستگاه آشنا می‌‌‌‌شویم:

 • ولتاژ درج‌شده روی دستگاه آب مرکبات گیری را با ولتاژ برق منزل خود مطابقت دهید
 • از این دستگاه تنها باید برای آب‌گیری مرکباتی مانند پرتقال، لیمو و گریپ‌فروت استفاده کنید نه چیز دیگر
 • از دستگاه خانگی آب مرکبات گیری بوش به‌هیچ‌وجه برای موارد صنعتی استفاده نکنید؛ چراکه این کار باعث می‌‌‌‌شود موتور دستگاه فشار زیادی را تحمل کند
 • هنگام چرخش ریمرهای دستگاه آب مرکبات گیری، مراقب باشید تا دست، انگشتان و اشیای دیگر با ریمر تماس نداشته باشد
 • هر بار که از دستگاه استفاده می‌‌‌‌کنید، اجازه دهید موتور دستگاه یک دقیقه استراحت داشته باشد
 • برای تمیز کردن دستگاه آب مرکبات گیری باید ابتدا آن را از برق جدا کنید و چند دقیقه صبر کنید تا دستگاه خنک شود. سپس قطعاتی که قابل جدا شدن از دستگاه هستند، بشویید؛ چراکه با خشک شدن تفاله‌ها، تمیز کردن آن سخت‌تر می‌‌‌‌شود. بهتر است حین شستشوی قطعات از برس نرم استفاده کنید. پس از اینکه قطعات خشک شوند، آن‌ها ‌را به‌درستی روی دستگاه سوار کنید

فروش و ارسال قطعات آب مرکبات گیری بوش به سراسر کشور

قطعات آب مرکبات گیری اکثر برندها در بازار بسیار کمیاب هستند. با این‌حال شما می‌توانید تمام قطعات اورجینال برند آب مرکبات گیری بوش خود را از مرکز تعمیرات آب مرکبات گیری بوش همیار ریپیر خریداری کنید و در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تعمیرات آب مرکبات گیری بوش خود را به همیار ریپیر بسپارید

پشتیبانی شبانه‌روزی، تعمیر در محل و استفاده از قطعات اورجینال تنها سه عدد از خدمات منحصربه‌فرد تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان مرکز خدمات تخصصی تعمیرات آب مرکبات گیری بوش است. شما با سپردن تعمیر وسیله خود به ما می‌توانید از خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید. همچنین دستگاه آب مرکبات گیری بوش شما با کم‌ترین هزینه و بیشترین کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب ما تعمیر می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

44291259

فرم سفارش آنلاین